Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Siatkarze z Legnicy wygrywają turniej o Puchar św. Marcina

I Jaworski Turniej Piłki Siatkowej o Puchar św. Marcina zwyciężył zespół Zamek Legnica. W rywalizacji udział wzięły cztery drużyny, obok legniczan zagrali siatkarze z Wrocławia oraz dwie ekipy z Jawora.

Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

Turniej odbył się ze wspólnej inicjatywy ks. Tomasza Bunikowskiego oraz grającej w siatkówkę jaworskiej młodzieży przy wsparciu Rzymskokatolickiej Parafii pw. św. Marcina w Jaworze oraz Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze. 

- Mam nadzieję, że ta impreza będzie cykliczna i będzie się odbywała każdego roku. Mieścimy się w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Jaworze. Dziękuję za życzliwość i udostępnienie nam hali pani dyrektor PCKZiU. Myślę, że atmosfera była wspaniała. Jest duże zainteresowanie młodzieży grą w siatkówkę - mówił ks. Tomasz Bunikowski

Ostatecznie zmagania zakończyły się zwycięstwem drużyny Zamek Legnica. Na drugi miejscu zawody ukończył zespół Old Boys Jawor, trzeci był Spartakus Jawor, a poza podium znaleźli się siatkarze Invictus Wrocław.

 

Wyniki I Jaworskiego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar św. Marcina:

Zamek Legnica - Invictus Wrocław 2:0 (25:23; 25:21)

Old Boys Jawor - Spartakus Jawor 2:0 (25:22; 25:20)

Spartakus Jawor - Invictus Wrocław 2:1 (13:25; 25:23; 15:12)

Old Boys Jawor - Zamek Legnica 0:2 (19:25; 22:25)

Zamek Legnica - Spartakus Jawor 2:0 (15:8; 15:5)

Old Boys Jawor - Invictus Wrocław 2:1 (9:15; 15:11; 15:13)

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.