Logo Jawor24h.pl
Reklama
JAKO Polska Sp. z o.o. - oferujemy odzież sportową, w tym komplety piłkarskie, akcesoria sędziowskie, ochraniacze, piłki nożne, torby i plecaki. Wykonujemy także nadruki na koszulkach.
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Siatkarskie gwiazdy rozbłysły w Jaworze

W hali Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze przy ul. Wiejskiej odbył się niecodzienny pojedynek siatkarski, w którym naprzeciw siebie stanęli siatkarze Spartakusa oraz reprezentanci klubów PlusLigi.

Fot. Paweł Sasiela

Spartakus Jawor w bieżącym roku obchodzi swoje 10-lecie. Z tej okazji zaplanowano kilka siatkarskich wydarzeń z najwyższej półki. Pierwszym z nich był dzisiejszy mecz, podczas którego jaworskiej publiczności zaprezentowali się nie tylko znakomici wychowankowie klubu znad Nysy Szalonej, ale także zawodnicy podziwiani na co dzień na parkietach najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Do Jawora zaproszeni zostali Artur Szalpuk (PGE Skra Bełchatów), Jakub Kochanowski (Indykpol AZS Olsztyn), Jędrzej Gruszczyński (ONICO AZS Politechnika Warszawska), Krzysztof Bieńkowski (BBTS Bielsko-Biała), Bartosz Bućko (Effector Kielce), Adam Michalski (Cuprum Lubin), Jakub Zabłocki (Indykpol AZS Olsztyn), Marcin Komenda (Effector Kielce), Łukasz Kozub (MKS Będzin) oraz Dawid Woch (MKS Będzin).

Na parkiecie zaprezentowali się również siatkarze ukształtowani w jaworskim klubie: Aleksander Śliwka, Jakub Popiwczak oraz Filip Biegun. Wychowankowie Spartakusa zagrali w obu drużynach. W ekipie dowodzonej przez trenerski tercet Marta Czyczerska - Dorota Wojtowicz-Śliwka - Marta Chmielus znaleźli się też Aleksander Hutyra, Maksymilian Hainberg, Kamil Karaban, Tomasz Kudłaty, Kacper Pańczyk, Krzysztof Wroński, Jakub Wojda, Marcin Witkowski, Mateusz Michalski, Jakub Jaworski, Artur Bieniek, Kacper Oliwa, Maciej Drabczyk oraz Krystian Kuźnia.

Okazję zagrania z siatkarskimi gwiazdami mieli też młodzi adepci siatkówki z Jawora: Filip Andruszyn, Filip Kuźniar, Piotr Śliwka, Jakub Kuberna. Naprzeciwko gwiazd stanęli natomiast oldboye, w przeszłości występujący w nieistniejącym już Transportowcu Jawor. Zawody sędziowali Marek Maciejewski i Jan Wolan ze Świdnicy.

Między setami na widzów czekały też inne atrakcje. Ligowe gwiazdy wbijały w parkiet siatkarskiego gwoździa, a bezkonkurencyjny okazał się w tym Artur Szalpuk ze Skry, który w nagrodę otrzymał tort. Widzowie mieli też szansę wziąć udział w konkursie na trafienie z zagrywki do celu, a najmłodsi rywalizowali podbijając piłkę z ligowcami.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

kibic
kibic3 maja o 21:07
A ten wydziargany w transportowcu to kto , bo nie kojarzę?
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.