Logo Jawor24h.pl
Reklama
Get Adobe Flash Player. Embedded with the help of embed-swf.org.

(FOTO) Ruszyła II runda rajdu Tarmac Masters

W piątek na jaworskim Rynku odbył się start honorowy 2. rundy rajdu G4 Garage Tarmac Masters 2017. Kibice mogli poczuć przedsmak sobotnich emocji.

Fot. jawor24h.pl

Dziś na trasach gminy Męcinka rozpocznie się kolejna edycja imprezy motoryzacyjnej Tarmac Masters organizowanej przez klub G4. Zawodników startujących w Super KJS czeka 7 odcinków specjalnych o łącznej długości 32 km, natomiast dla zawodników Rajdu Okręgowego 9 odcinków liczących ponad 40 km. Trasa rajdu liczy odpowiednio 176 i 227 km. Oficjalne zakończenie rajdu dziś o godz. 19 w Rynku w Jaworze.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

nieobecny
nieobecny3 czerwca o 08:17
wójt Męcinki był na otwarciu rajdu w Jaworze a burmistrz Jawora pojechał sobie na Dni Niepołomic ze swoją "ekipą"?
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.