Logo Jawor24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Promesa na remont świetlicy w Godziszowej

10 sierpnia br. w Jeleniej Górze w siedzibie Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. odbyło się podpisywanie umów oraz uroczyste wręczanie promes w ramach konkursu „Odnowa Dolnośląskiej Wsi”.

Fot. Gmina Mściwojów © Gmina Mściwojów

Wśród przedstawicieli gmin, którzy z rąk Marszałka Cezarego Przybylskiego odebrali promesy był również wójt gminy Mściwojów Mariusz Foryś oraz skarbnik Monika Białek. W sumie dofinansowanie z budżetu województwa otrzymało 90 gmin. Zadanie zgłoszone do konkursu przez Gminę Mściwojów dotyczy remontu świetlicy wiejskiej w miejscowości Godziszowa.

W ramach prac remontowych przewidziano do wykonania: wymianę stolarki okiennej i drzwiowej (drzwi  z elementem przeszklenia), docieplenie poprzez ułożenie  warstwy płyt styropianowych, wykonanie sufitu podwieszanego z płyt gipsowo-kartonowych, ocieplenie sufitu warstwą wełny mineralnej, malowanie wnętrza świetlicy. W wyniku przeprowadzonego zapytania ofertowego wyłoniony został wykonawca zadania tj. Zakład Usług Remontowo- Budowlanych inż. Kazimierz Wołyniec z Jawora. Prace powinny zakończyć się w drugiej połowie października.

Przypomnijmy, iż celem konkursu jest wsparcie aktywności mieszkańców obszarów wiejskich naszego regionu poprzez zaspokojenie najpilniejszych potrzeb związanych z poprawą warunków życia na wsi. Maksymalna wysokość pomocy to 50% kosztów kwalifikowalnych projektu. Na realizację pojedynczego projektu pomoc nie może przekroczyć jednak 30 tys. zł.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

ex
ex23 sierpnia 2017 o 22:40
a miliclant z mecinki sie bawi......
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Jaworskie Towarzystwo Sportowe - KRS: 0000186185
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.