Logo Jawor24h.pl
Osiedle Kamionka - Nowoczesne osiedle dla Ciebie
Reklama
Zakład Szklarski w Jaworze, tel. 600 96 32 96
Lodziarnia Marceli w Jaworze
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Powiatowy Przegląd Zespołów Ludowych - po raz trzeci w Muchowie

11 kwietnia br., w Schronisku Młodzieżowym w Jaworze odbyło się spotkanie z przedstawicielami zespołów ludowych działających na terenie powiatu jaworskiego.

© materiał prasowy

Spotkanie dotyczyło organizacji III Powiatowego Przeglądu Zespołów Ludowych w Muchowie.

W spotkaniu uczestniczyli również zaproszeni goście Pani Wanda Gołębiowska - Dyrektor Departamentu Spraw Społecznych w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego oraz Pan Radosław Zysnarski - Prezes Regionalnego Związku Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych w Legnicy, którzy jak co roku zaoferowali wsparcie przy organizacji przeglądu. Spotkanie informacyjne prowadził Tomasz Głąbicki - Naczelnik Wydziału Rozwoju Promocji i Funduszy Europejskich Starostwie Powiatowego w Jaworze. Podczas spotkania poruszono wiele kwestii organizacyjnych. Członkowie zespołów przekazali organizatorom swoje sugestie, by kolejny - trzeci już przegląd przebiegał w miłej, przyjaznej i rodzinnej atmosferze.

Uzgodniono, że III Powiatowy Przegląd Zespołów Ludowych w Muchowie odbędzie się 7 lipca br.

To muzyczne i kulturalne wydarzenie, które spotkało się z tak ogromnym zainteresowaniem ze strony zespołów, jak i mieszkańców naszego powiatu będzie organizowane już po raz kolejny, wspólnie ze Stowarzyszeniem Kaczawskim.

Reklama

Komentarze (6)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

goska
goska13 kwietnia o 22:39
ciekawe kiedy Pan Minister Patryk Jaki zajrzy do urzędu marszałkowskiego na dofinansowania skład PSLdoskonały i nawet prezes jest obecny - do zobaczenia podczas jesiennych wyborów nalezy myśleć o dofinansowaniu dla Budziszowa bo tom sa słowiki nie z tej ziemi i koszula bliższa ciału - czytać urząd marszałkowski
Lubię to! 0
do goski
do goskigoska16 kwietnia o 12:05
gośka co ty bredzisz, przecież nikt nie rozdawał kasy tylko myślał o imprezie
Lubię to! 0
jaworzanin
jaworzaningoska16 kwietnia o 19:47
Gośka? Ktoś zaczyna mącić. Do zobaczenia podczas wyborów, byle z dala od Jawora! Stawiajmy na jaworzan!
Lubię to! 2
Turysta
Turysta13 kwietnia o 16:55
Muchów to klimatyczne miejsce i rozwija się w oczach. Sezon rowerowy czas zacząć
Lubię to! 0
uczestnik
uczestnik13 kwietnia o 11:39
Jestem przekonany, że ten też będzie udany.
Lubię to! 3
Śpiewak
Śpiewak12 kwietnia o 17:37
Dwa poprzednie przeglądy były fantastyczne ! Do zobaczenia w Muchowie;)
Lubię to! 4

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.