Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Ponad pół miliona na budowę targowiska w Wądrożu Wielkim

W dniu 25.09.2017 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego Elżbieta Jedlecka Wójt Gminy podpisała umowę na dofinansowanie zadania: Budowa targowiska stałego Mój Rynek w Wądrożu Wielkim.

Fot. Gmina Wądroże Wlk. © Gmina Wądroże Wielkie

Realizowanego w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Wartość zadania 799 451 zł, dofinansowanie ponad pół miliona zł

Celem inwestycji jest stworzenie warunków dla rozwoju lokalnej przedsiębiorczości wraz z uporządkowaniem strefy handlu poprzez budowę targowiska stałego w Wądrożu Wielkim. Głównym celem przedmiotowej inwestycji jest stworzenie strefy aktywności gospodarczej jako nowoczesnego miejsca do prowadzenia działalności biznesowej o zasięgu ponadlokalnym, generującego nowe miejsca pracy; stworzenie konkurencyjności poprzez poprawę warunków infrastrukturalnych i świadczonych usług; wzrost liczby klientów korzystających z targowiska oraz atrakcyjności Gminy dla inwestorów.

Łukasz Nowicki

Gł. Spec. ds. informatyki i promocji gminy

Reklama

Komentarze (6)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Klient
Klient5 października 2017 o 08:55
A kto będzie chodziła za stodoły ? Tam, nikt specjalnie nie będzie się wybierał na zakupy. Nie po drodze :(
Lubię to! 2
Franek
Franek4 października 2017 o 12:19
Pani Wójt ma dziwne pomysły!Lubię to! 3
Marek
Marek29 września 2017 o 06:29
A gdzie ma być zlokalizowane targowisko.
Lubię to! 2
borus
borus27 września 2017 o 18:18
Biedne Wądroże, bo zlikiwidują im zjazd na A4
Lubię to! 2
Ja
Jaborus29 września 2017 o 11:07
To nie Wądroże biedne tylko ludzie podróżujący A 4. W momencie zamknięcia zjazdów w razie wypadku utrudniony będzie dojazd służb ratowniczych.A dla mieszkańców zamkniecie zjazdu oznacza mniejszy ruch w razie objazdów z A 4.To akurat na +.
Lubię to! 3
borus
borusJa18 października 2017 o 17:49
Zobaczymy ile straci W.W. przy braku skomunikowania z A4 - komu będzie się chciało objeżdżać do zjazdu przy Legnicy lub Bielanach. Straci na przyciągnięciu inwestorów, rozwoju gospodarczym.Pozostanie walka o lepszą drogę do Jawora, gdzie będą zjazdy na S3 i okazja dla Stref Ekonomicznych.
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.