Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Podziękowania za długoletnią pracę w Ośrodku Zdrowia w Wądrożu Wielkim

W dniu wczorajszym ostatni dzień pracy w służbie pacjentom w Ośrodku Zdrowia w Wądrożu Wielkim, przed zasłużonym przejściem na emeryturę pełniła pani Elżbieta Telka.

Fot. Gmina Wądroże Wlk. © Gmina Wądroże Wielkie

Pani Ela wykonywała swój zawód pielęgniarki z pasją i ogromnym zaangażowaniem.

Dzisiaj jest szczególna okazja, aby głośno o tym mówić, aby docenić tę codzienną pracę dla dobra pacjentów. Dlatego też wyrazy uznania i wdzięczności za wysiłek i poświęcenie włożone w pracę na rzecz mieszkańców naszej Gminy złożyła Pani Wójt Elżbieta Jedlecka.

Podziękowała za pełną zaangażowania wieloletnią pracę zawodową oraz złożyła życzenia zdrowia, pogody ducha oraz realizacji marzeń w następnym etapie życia.

Przygotowała:

Wiesława Włodarska

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.