Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Podziękowania dla Barbary Dziasek

Podczas wrześniowej sesji Rady Powiatu Jaworskiego uroczyście uhonorowano za wieloletnią pracę Barbarę Dziasek, przechodzącą na emeryturę dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy.

Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

- Chcemy dzisiaj podziękować za całą niezwykle owocną współpracę z Zarządem Powiatu oraz fachową pomoc w realizacji działań starosty w zakresie przeciwdziałania bezrobociu w Powiecie Jaworskim. Nie ukrywam, że pani odejście jest dla samorządu ogromną stratą. Jest pani bowiem osobą doskonale znającą problemy osób bezrobotnych. Pomimo trudności doskonale sobie pani radziła z realizacją powierzonych działań - mówił starosta Stanisław Laskowski.

Przechodząca na emeryturę dyrektor odebrała wielkie gratulacje od władz samorządowych, dyrektorów jednostek samorządowych i przybyłych na powiatową sesję. 

- Jestem wzruszona, bo w Urzędzie Pracy i w Starostwie spędziłam najpiękniejsze lata mojej pracy zawodowej. Miałam przyjemność współpracować ze wspaniałymi ludźmi, przede wszystkim z moją wspaniałą załogą, którą pożegnałam już we wtorek. Taką załogę, uwierzcie mi państwo, trudno spotkać. Tak oddanych, tak zaangażowanych kolegów i koleżanek - zauważała Barbara Dziasek.

Reklama

Komentarze (12)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Czytelnik
Czytelnik2 października 2017 o 20:49
Czy dobrze widzę burmistrz przyszedł na pożegnanie pani dyrektor Dziadek i smsy pisze ? Bardzo lekceważąca postawa panie burmistrzu !
Lubię to! 1
Czytelnik
CzytelnikCzytelnik2 października 2017 o 20:51
Przepraszam dyrektor Dziasek miało być
Lubię to! 0
antybezos
antybezos2 października 2017 o 18:47
Panie Simon gratulacje, kiedy jako nowy dyrektor ruszasz pan z planem "Aktywizacja bezrobotnych w powiecie jaworskim celem zdobycia kwalifikacji niezbędnych do pracy w fabryce Mercedesa"? Bo chyba po to ta fabryka tutaj powstaje żeby zmniejszyć to bezrobocie realnie a nie na wykresie. Czy dalej mamy zaiwaniać do wrocławskiego Amazona na amerykańską plantację bawełny i odgrywać za miskę ryżu role małych robocików celem powiększania 90-cio miliardowego majątku najbogatszego gościa na świecie?
Lubię to! 2
mieszkaniec Jawora
mieszkaniec Jawora2 października 2017 o 16:42
Właśnie przechodził koło Starostwa, i dowiedział się, że będą żegnać dyrektora PUP. Zapomniał kwiatków, ale nie zapomniał pisma z wykazem chodników. Chyba nikt w to nie uwierzył. No może poza ekipą burmistrza, która przyszła na sesję. Żenujące.
Lubię to! 4
już nie bezrobotny
już nie bezrobotny2 października 2017 o 14:45
Jak dobrze widzę to pan burmistrz przyszedł pożegnać panią Dyrektor bez kwiatków ? Pan starosta i inni dyrektorzy z kwiatkami i prezentami , a u burmistrza ani i wice nie widać ani jednego kwiatuszka . Jak faktycznie nie miał kwiatka to ja tego nie rozumiem bo to była dobra dyrektor .
Lubię to! 5
ups
upsjuż nie bezrobotny2 października 2017 o 16:32
faux pas
Lubię to! 2
Krzysiek
Krzysiek2 października 2017 o 14:22
Jeden chce Babcię drugi woli coś młodszego nie chciałem nikogo obrazić po prostu napisałem to o czym pomyślałem jak zobaczyłem foto. Jak najbardziej Fajna Pani i na pewno Podoba się dziadkom. Sam kiedyś będę dziadkiem więc kto wie może wtedy Babcia będzie fajną laską
Lubię to! 0
Kobieta
KobietaKrzysiek2 października 2017 o 16:05
Zenada
Lubię to! 2
rzecz gustu
rzecz gustuKrzysiek2 października 2017 o 16:30
Macron woli starsze, Putin i Trump młodsze
Lubię to! 1
tyle w temacie
tyle w temacie2 października 2017 o 14:01
Pani Zalewska jak zawsze z klasą. Super Laska!
Lubię to! 3
Krzysiek
Krzysiek2 października 2017 o 13:13
Pani Beata uczyła mnie kiedyś jejku ale ten czas leci jaka to już Babcia.
Lubię to! 2
as
asKrzysiek2 października 2017 o 14:02
chłciabym mieć taką "babcię" na wyłączność
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.