Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Piknik rodzinny w Jenkowie za nami

Dnia 18 czerwca 2017 roku o godz. 14:00 w miejscowości Jenków po raz pierwszy od ponad 30-tu lat odbył się piknik rodzinny.

Fot. materiał prasowy © Materiał prasowy

Główną atrakcją dla dzieci był dmuchaniec, z którego niektórzy niemalże nie schodzili. Wrażenie na maluchach i nie tylko wywarli licznie przybyli motocykliści na swoich koniach mechanicznych. Chwile przerwy i odpoczynku umilał dzieciom klaun rozdający słodkości. Zorganizowane zostały również zawody dla najmłodszych w których wygrywali drobne upominki.

Organizatorzy a także licznie przybyli goście byli bardzo zadowoleni. Panowie mogli się wykazać kondycją w meczu piłki nożnej. Późnym popołudniem dzieci odwiedzili także Panowie Policjanci udostępniając swój radiowóz. A wieczorem odbył się pokaz fajerwerków i tańce do późnych godzin nocnych. Należało by też wspomnieć o przepysznym kateringu przygotowanym przez  mieszkanców wsi: kawka, herbata, napoje, ciasta, kiełbaski, frytki kaszanka z grilla a także coś na słodko:ciasta, babeczki, gofry itp.

Wszyscy mają nadzieję, że kolejne pikniki będą równie udane i przyciągną coraz więcej biesiadników.

Reklama

Komentarze (6)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Mala Mi
Mala Mi25 czerwca 2017 o 22:21
Do mi -po pierwsze dla wiadomości pieniądze na imprezę nie pochodziły z funduszu sołeckiego .Dzieki kreatywności kilku pań zarobiłyśmy je już przed świętami wielkanocnymi robiąc różne ozdoby świąteczne razem z dziecmi w ramach feri, po drugie mieszkancy Jenkowa zrobili zrzutkę na dmuchańca dla dzieci ,jak również z własnych prywatnych kieszeni.Trzeba zaczerpnąć wiedzy na dany temat a potem pisać te brednie 😒
Lubię to! 1
😉
😉22 czerwca 2017 o 16:59
Super piknik z kultura, chetnie bede uczestniczyl w nastepnym😉
Lubię to! 5
Uczestnik....
Uczestnik....22 czerwca 2017 o 16:48
Piknik był super czekam na następną tak udaną imprezę, wreszcie w Jenkowie coś się dzieje 😊
Lubię to! 5
autor
autor20 czerwca 2017 o 15:16
piknik rodzinny z alkoholem???? ciekawe czy pieniadze poszły z komisji alkoholowej????
Lubię to! 2
Mała Mi
Mała Miautor22 czerwca 2017 o 16:00
Zapewniam że gmina i instytucje przynależne do niej nie dołożyły grosza, po za tym na podobnych imprezach organizowanych w powiecie jaworskim i nie tylko jest dostępny alkohol. Nikt nikogo nie zmuszał do kupna ani spożycia tego trunku .Bez obrazy ale zawsze znajdzie się osoba która znajdzie dziurę w całym, impreza byla udana i na pewno będą inne na które zapraszam serdecznie. Pozdrawiam.
Lubię to! 7
do mi
do miMała Mi23 czerwca 2017 o 22:19
mała mi, a fundusz sołecki to niby czyj??? nie gminny, więc nie pleć głupot.
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.