Logo Jawor24h.pl
Reklama
JAKO Polska Sp. z o.o. - oferujemy odzież sportową, w tym komplety piłkarskie, akcesoria sędziowskie, ochraniacze, piłki nożne, torby i plecaki. Wykonujemy także nadruki na koszulkach.
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Otwarcie terenu rekreacyjnego w Świnach

22 października br. w miejscowości Świny odbyło się uroczyste oddanie do użytku terenu rekreacyjnego przy świetlicy wiejskiej.

Fot. Gmina Bolków

W ramach realizacji zadania pn. „Budowa terenu sportowo- rekreacyjnego w Świnach oraz modernizacja terenu rekreacyjnego przy ul. Wysokogórskiej w Bolkowie” powstało nowe miejsce do rekreacji i spędzania czasu wolnego dla mieszkańców Świn i nie tylko.

Wykonawcą była firma ASTRUS z Koszalina. W ramach inwestycji zostało wykonane twarde podłoże, teren został ogrodzony, zamontowano huśtawki, stół do pingponga, stojak na rowery, magazyn na sprzęt sportowy, siatka i słupki do siatkówki, kosz do gry w koszykówkę oraz stoły z ławkami. Koszt inwestycji to kwota 218 800, 00 zł. Zadanie zostało dofinansowane z programu Dolnośląskiego Funduszu Pomocy Rozwojowej 2017 w kwocie 150 000,00 zł. 

W uroczystości otwarcia udział wzięli Burmistrz Bolkowa wraz z Zastępcą, Przewodnicząca Rady Miejskiej, Radni Rady Miejskiej, Przedstawiciele Urzędu Miejskiego, GMZGKiM, Dyrektor GMOKSiR, Sołtys Świn oraz mieszkańcy. Po otwarciu obiektu ks. Wiesław Pisarski poświęcił go. Następnie Sołtys Walenty Czachurski oddał pierwszy rzut do kosza. Po części oficjalnej wszyscy przenieśli się do świetlicy, gdzie wspólnie biesiadowali.

Reklama

Komentarze (6)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Bolek
Bolek26 października 2017 o 15:08
W Bolkowie coś się ruszyło. Wybory powinny chyba być co roku... :D
Lubię to! 3
Artur
Artur26 października 2017 o 10:48
Nieźle to wygląda. W Jaworze czegoś takiego brakuje.
Lubię to! 4
Władek
WładekArtur27 października 2017 o 14:10
Nie wiem jak jest w Jaworze podobno mają tam Jawornik place zabaw itd. nie jest daleko radzę sprawdzić bo możliwe że mija się Pan z prawdą. A czy nieźle to wygląda to inny temat ... Bo nie wiem czy lokalizacja dobra czy parking blisko droga itd. na pewno pojadę zobaczę a czy skorzystam
Lubię to! 2
kolda
koldaWładek27 października 2017 o 15:04
Tak place zabaw to są rzeczywiście wspaniałe ale zalew tylko dla rybaków i pływających na sprzęcie bo woda brudna spływająca okolicznych pól. Szkoda, że zbiornik w Słupie nie jest pod kuratelą Starosty tylko Legnicy
Lubię to! 2
Władek
Władek26 października 2017 o 09:35
Rok wyborów rokiem cudów. Inwestycje rozpocząć czas.
Lubię to! 3
Lewica
Lewica25 października 2017 o 19:46
To otwarcie placu czy jakies objawienie bylo ze ksiezulek tez zagoscil ? Jak tam perelka Bolkowa i przebudowa rynku Panie burmistrzu domyslam sie ze w roku wyborczym zabierzecie sie za Bolkow aby przyciagnac uwage mieszkancow stara jak sie okazuje dobra zagrywka
Lubię to! 3

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
WOŚP 2018
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.