Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Mściwojowskie życzenia wielkanocne

Sołtys Seweryn Mazur, przewodnicząca Rady Sołeckiej Joanna Bigus oraz radny wsi Tomasz Siczek tradycyjnie już odwiedzili seniorów z Mściwojowa.

Fot. Gmina Mściwojów © UG Mściwojów

W imieniu swoim, pozostałych członków rady, radnego Waldemara Tłusty oraz Pań z Koła Gospodyń Wiejskich złożyli najserdeczniejsze życzenia zdrowia i udanych Świąt Wielkanocnych 35 zasłużonym emerytom i rencistom.

Tym razem wraz z życzeniami do seniorów powędrowały wiosenne kwiaty. Odwiedzinom, jak zawsze towarzyszyły serdeczności, łzy wzruszenia i rozmowy o troskach dnia codziennego.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.