Alkam Cup - kategoria "skrzat":
AMP Budziszów Wielki - JTS Jawor 1:4
JTS Jawor - First Kick Krotoszyce 1:1
AMP Budziszów Wielki - First Kick Krotoszyce 2:6
1. First Kick Krotoszyce
2. JTS Jawor
3. AMP Budziszów Wielki
Najlepszy strzelec: Oskar Chmielewski (JTS Jawor)
Najlepszy bramkarz: Kacper Milik (AMP Budziszów Wielki)
Najlepszy zawodnik: Miłosz Szymula (First Kick Krotoszyce)
Skład JTS Jawor: Dawid Chobot, Kacper Dudek, Kamil Rydwański, Oskar Chmielewski, Gerard Serafin, Mateusz Matkowski
Skład AMP Budziszów Wielki: Kacper Milik, Gabriel Kulaga, Wiktor Duliński, Adrian Rydwański, Piotr Grabowski, Szymon Kowalczyk, Zosia Sprysak, Oskar Ciba
Alkam Cup - kategoria "orlik":
AMP Budziszów Wielki - Iskra Kochlice 1:2
JTS Jawor - Rataj Paszowice 0:0
Iskra Kochlice - First Kick Krotoszyce 2:0
JTS Jawor - AMP Budziszów Wielki 1:5
Rataj Paszowice - Iskra Kochlice 3:1
First Kick Krotoszyce - AMP Budziszów Wielki 2:4
JTS Jawor - Iskra Kochlice 0:1
Rataj Paszowice - First Kick Krotoszyce 2:2
JTS Jawor - First Kick Krotoszyce 3:0
Rataj Paszowice - AMP Budziszów Wielki 1:6
1. Iskra Kochlice
2. AMP Budziszów Wielki
3. JTS Jawor
4. Rataj Paszowice
5. First Kick Krotoszyce
Najlepszy strzelec: Krzysztof Kowalczyk (AMP Budziszów Wielki)
Najlepszy bramkarz: Wojciech Wyszowski (AMP Budziszów Wielki)
Najlepszy zawodnik: Tymon Lewandowski (Iskra Kochlice)
Skład Rataj Paszowice: Patryk Cebula, Bartosz Figlarz, Jakub Wdowiak, Witek Walaszek, Bartosz Dziuba, Kacper Belica, Filip Bartkowiak, Kacper Soltysiak
Skład AMP Budziszów Wielki: Bartek Kozioł, Patryk Bartusiak, Damian Paluch, Krzysztof Kowalczyk, Wojciech Wyszowski, Daniel Łuzkowski, Jan Struzik, Jakub Plizga
Skład JTS Jawor: Jakub Belica, Kacper Skorupski, Hubert Ziętek, Kacper Szynkowski, Błażej Cichoński, Oskar Kuźnia, Michał Torończak, Paweł Kwiatkowski
Alkam Cup - kategoria "żak":
Czołowe miejsca:
1. Mewa Kunice
2. Iskra Kochlice
3. Bolko Bolków
4. JTS Jawor
Najlepszy strzelec: Bartosz Szywała (Bolko Bolków)
Najlepszy bramkarz: Hubert Danielewski (Mewa Kunice)
Najlepszy zawodnik: Dawid Ociepka (AMP Budziszów Wielki)
Skład Bolko Bolków: Wojciech Onoszko, Filip Klimek, Gabriel Flak, Bartek Bielec, Dawid Azikiewicz, Bartek Szywała, Oliwier Strzelecki
Skład JTS Jawor: Magda Tynkaluk, Dominik Dudek, Błażej Drożdż, Mateusz Naumczuk, Maciej Witkowski, Adrian Banaś, Patryk Filiks
Skład Rataj Paszowice: Bartosz Kaszuba, Sebastian Michałków, Gracjan Zimnicki, Bartosz Olejarz, Kacper Belica, Filip Bartkowiak, Tobiasz Duszeńko
Skład AMP I Budziszów Wielki: Jakub Ptaszyński, Dawid Dynowski, Krystian Pluta, Dawid Ociepka, Kacper Mostowy, Oliwier Sokołowski, Szymon Wąsowicz, Miłosz Szurkało, Jan Sprysak, Maja Sprysak
Skład AMP II Budziszów Wielki: Szymon Dynowski, Aleks Struzik, Miłosz Szewczyk, Jan Jarząb, Bartosz Szurkało, Igor Nowak, Marcel Pieczarka, Kryspin Kałafut, Bartosz Serafiński, Igor Grabowski
Skład Nysa Kłaczyna: Igor Babiak, Dawid Szot, Marcel Szot, Oskar Andrzejewski, Franciszek Kowalski, Jakub Dymek, Wojciech Wójdowicz, Jakub Krzywoś