Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Miejsce publiczne w Starych Rochowicach zagospodarowane

W wyniku przeprowadzonych prac, mieszkańcy Starych Rochowic zyskali: drewnianą wiatę rekreacyjną, budynek gospodarczy wykorzystywany jako magazynek sprzętu sportowego oraz altanę ogrodową.

Fot. Gmina Bolków © Gmina Bolków

Zakończyły się prace związane z realizacją zadania pn. „Zagospodarowanie miejsca publicznego, pełniącego funkcje rekreacyjne i sportowe poprzez budowę wiaty rekreacyjnej, magazynku sprzętu sportowego i altany ogrodowej w miejscowości Stare Rochowice”.

Całkowita wartość zadania: 76.586,28
Wnioskowana wysokość dotacji: 30.000,00
Budżet Gminy Bolków: 46.586,28.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

autorek
autorek30 października 2017 o 08:38
Może bede monotoematyczny ale żeby za 3 budy zapłacić 80kPLN!?!?!?!?!?!

Serio, jak ktoś widzi koszty tych projektów samorządowych to sie w głowie przewraca! Brak jakiejkolwiek gospodarności! Katastrofa. Moznabyło to samo zrobić za jedynie gminną dotację, jestem przekonany!
Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.