Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Letnie biesiadowanie w Mierczycach

Stowarzyszenie „Patronus" oraz Dom Pomocy Społecznej w Jaworze - Dom w Mierczycach byli organizatorami piątego integracyjnego pikniku, pod hasłem „Letnie Biesiadowanie", który odbył się 29 czerwca w Mierczycach.

Fot. jawor24h.pl © AS

Przed DPS w Mierczycach licznie zgromadzili się podopieczni domów pomocy społecznej z terenu powiatu jaworskiego, jak również dyrektorzy i kierownicy poszczególnych placówek opiekuńczych. Głównym punktem i najbardziej wyczekiwanym przez uczestników pikniku był występ zespołu folklorystycznego z Gruzji. Tancerze wystąpili gościnnie w ramach 20. edycji Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego „Świat pod Kyczerą”, organizowanego przez Łemków z Legnicy.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.