Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Lenart wygrywa w walce wieczoru na Extreme Energy Time w Legnicy!

22 kwietnia w Legnicy odbyła się pierwsza edycja zawodowej gali Extreme Energy Time. W ringu stanęło trzech jaworzan. W walce wieczoru Grzegorz Lenart pokonał na punkty Marcina Bachórza.

Fot. Materiał prasowy © materiał prasowy

Podczas sobotniej gali stoczono 9 pojedynków na twardych zasadach K-1 w tym jedną walkę bokserską. Jako pierwszy z Jawora w walce z karty głównej wystąpił Mateusz Dereweńko reprezentujący AEP VORENUS Jawor. Zmierzył się on z zawodnikiem z klubu TKKF Olimp Legnica Krzysztofem Górskim. Niestety, w tej walce Dereweńko musiał uznać wyższość Górskiego, który przez trzy rundy zdecydowanie punktował jaworzanina. Trzeba przyznać, że była to bardzo mocna i ekscytująca walka z obu stron!

Jako kolejny walczył jaworzanin Rafał Cyrankowski reprezentujący TKKF OLIMP Legnica (Prych team). Zmierzył się on w walce z karty głównej z doświadczonym Krystianem Bajerskim z Malinowski Team Żagań. Był to fantastyczny pojedynek z obu stron, na punkty zwyciężył Cyrankowski. Natomiast w walce wieczoru mogliśmy zobaczyć Grzegorza Lenarta z klubu AEP VORENUS JAWOR, który rękawice skrzyżował z niesamowicie doświadczonym, światowej klasy zawodnikiem, z polskiej czołówki kickboxingu Marcinem Bachórzem reprezentującym klub Fighter Wrocław. W tej walce widać było doświadczenie obydwóch zawodników! Po trzeciej rundzie ręka jaworzanina powędrowała do góry!!

- Walka była ciężka. Przeciwnik bardzo wymagający, doświadczony i silny fizycznie. Wielki szacunek dla niego! Udało mi się rozegrać tę walkę taktycznie, za co bardzo dziękuję: Ewie i Eliaszowi Jankowskim, Mariuszowi Ligiżyńskiemu, Bartkowi Muszyńskiemu, Zbigniewowi Prych, Pawłowi Malinowskiemu i Adamowi Rydzak. Są to ludzie, którzy dodali swoją cegiełkę do wygranej. Dzięki nim wiedziałem co mam robić. Tlenowo czułem się bardzo dobrze. Wiem, że mogłem więcej boksować i na to postawić. Wiem też co muszę poprawić i nad czym popracować. Mega podziękowania dla Marcina Rybickiego, Łukasza Zawady, AEP - Ajan Elektronik Polska, Emiliana Bery za wiarę oraz pomoc w przygotowaniach. Za wsparcie z każdej strony! Dziękuję również Jaworowy Zdrój Devil Energy C-Borg Food oraz zawodowej grupie promotorskiej Ageon Fight Team, a także serdecznie z całego serca dziękuję wspaniałym kibicom za mega doping. Bez Was by się to nie udało!! – mówił Grzegorz Lenart.

Już 12 maja podczas gali WKN Challenge w Zawierciu Grzegorz Lenart zawalczy o tytuł Mistrza Świata WKN. Życzymy dalszych sukcesów.

Fot. Adam Żyworonek

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Maciej Gwoździewicz
Maciej Gwoździewicz24 kwietnia 2017 o 19:43
Gratulacje
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.