Logo Jawor24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Kulinarne spotkanie przedszkolaków z seniorami w Gminie Męcinka

Akcja „Październik i listopad miesiącami seniorów w Gminie Męcinka” rozpoczęta – kulinarne spotkanie z przedszkolakami za nami.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

Warsztaty kulinarne seniorów i przedszkolaków to pierwsze spotkanie otwierające cykl różnych zajęć zorganizowanych przez Wójta Gminy Męcinka dla tej wyjątkowej grupy mieszkańców Gminy Męcinka, jaką są seniorzy.

Wspólne wykonywanie posiłków to nie jedyna atrakcja, w której brali udział niemal wszyscy uczestnicy spotkania. Były śpiewy, tańce i zabawy, a także babeczki przygotowane dla babć i dziadków. Grupa „Malinowe Chmurki” przygotowała natomiast przedstawienie pt.: „Jak dziadek piekł babkę”.

Ofertą dla naszych seniorów są również spotkania z lekarzami, spacer z kijkami, warsztaty florystyczne i wikliniarskie, spotkanie z Policją oraz dancing. Przez cały rok natomiast nasi seniorzy mogą korzystać z bezpłatnej rehabilitacji w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Piotrowicach – mówi wójt Mirosław Brzozowski. - Bardzo dziękuję za pomoc w przygotowaniu tego spotkania nauczycielkom przedszkola z Piotrowic oraz dyrekcji szkoły. Babciom i dziadkom naszych przedszkolaków dziękuję za skorzystanie z zaproszenia i tak liczne przybycie – dodaje.

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

moc czy niemoc?
moc czy niemoc?11 października 2017 o 14:45
zliczyłem z kilkunastu seniorów
+ oczywiście dzieci z przedszkola i opiekunowie. Chyba seniorów jest dużo, dużo więcej?
Lubię to! 1
ya
yamoc czy niemoc?11 października 2017 o 19:31
Niemoc, zapytaj się uczestników tego spotkania, czy była moc.
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.