Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

W Teatrze Miejskim w Jaworze odbył się po raz 6. Konkurs Piosenki Obcojęzycznej.

Fot. Anna Cybulska © Anna Cybulska

Jury w składzie: Małgorzata Świderska, Marika Nawojczyk, Diana Mokłowicz i Jan Mazurek, brało pod uwagę walory wokalne i poprawność językową wykonywanego utworu. Pierwsze miejsce wśród solistów kat. 10-12 lat zdobyła Eliza Gałka, wyróżnienie otrzymała Sonya Malkonyan. W kat. 13-15 lat pierwsze miejsce zajęła Kina Grzywacz, a wyróżnienie otrzymała Oliwia Janik. Natomiast w kat. 16-19 lat najlepszą okazała się Patrycja Wierzchanowska, a wyróżnienie przyznano Dorocie Horoszko. 

Wśród zespołów w kat. 10-12 lat pierwsze miejsce zajęły Karolina Bełza i Olena Kleniuk, wyróżnienie otrzymały Zuzanna Żądło i Alicja Sopańska. W kat. 13-15 lat najlepiej zaśpiewały Zofia Spaleniak i Maria Dutkowska. Natomiast w kat. 16-19 pierwsze miejsce zajęli Kajetan Parzyszek i Wojciech Łaborew.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.