Logo Jawor24h.pl
Reklama
Mieszkanie Plus. Zamieszkaj w Zgorzelcu!
Pracuj bezpiecznie za granicą. www.jestemmobilny.eu

(FOTO) Karnawałowa Gala Operowo-Operetkowa

Wyjątkowa Gala Operowo-Operetkowa w wykonaniu Międzynarodowej Grupy Operowej Sonori Ensemble odbyła się w czwartek, 16 lutego w Teatrze Miejskim w Jaworze.


Do Międzynarodowej Grupy Operowej Sonori Ensemble należą znakomici artyści z Wiednia, Pragi i Wrocławia. Jej członkowie aktywnie występują na scenach europejskich, są ponadto laureatami zagranicznych konkursów wokalnych. Jaworzanie również mieli okazję zobaczyć i usłyszeć ich niezwykły talent. W czwartkowy wieczór artyści wykonali najpiękniejsze arie, duety i sceny z oper i operetek. Tego wyjątkowego wieczoru na scenie wystąpili: Barbara Spitzer (sopran), Ivo Michl (baryton), Izabela Strzelecka (mezzosopran), Agnieszka Drożdżewska (sopran) oraz Przemysław Winnicki (fortepian). Koncert poprowadziła Martyna Witowska.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.