Logo Jawor24h.pl
Reklama
Get Adobe Flash Player. Embedded with the help of embed-swf.org.
Przyjdź do Salonu Play w Jaworze

(FOTO) Jaworzanie na Debiutach PZKFiTS 2017

W dniach 11-12 lutego we wrocławskiej Hali Stulecia odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń na polskiej scenie sportów sylwetkowych - organizowane przez Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego Debiuty 2017. Zawody były głównym wydarzeniem ESP Europe Sport Power. W jego trakcie w strefie wystawienniczej na uczestników czekało ponad 100 wystawców z Polski i zagranicy. 

Na imprezie nie zabrakło przedstawicieli jaworskiego TKKF Piast. W konkurencji Fitness plażowe mężczyzn do 174 cm Michał Osiatycki zajął 3 miejsce, zaś Dariusz Hałdys zakończył zawody na półfinale. W tej kategorii startowało 37 zawodników. 

Z kolei w konkurencji Fitness plażowe mężczyzn powyżej 185 cm jaworski klub reprezentował Patryk Bartoń, któremu nie udało się zakwalifikować do czołowej 15. W tej kategorii startowało 24 zawodników.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

FG
FG14 lutego o 22:12
Mamy ładnych chłopców. Nie znają się inni na pięknie
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.