Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Jaworscy policjanci zatrzymali wandala parę minut po przestępstwie

Jaworscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zniszczenie mienia. Chuligan, któremu „puściły nerwy” rozładował swoje emocje wybijając szybę wystawową w jednym z jaworskich sklepów.

Fot. KPP Jawor © KPP Jawor

Teraz grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w piątek, 15 września wieczorem, na jednej z ulic w pobliżu centrum Jawora. Wandal wyładował swoją energię wybijając szybę wystawową w sklepie odzieżowym. Następnie uciekł z miejsca przestępstwa. Chwilę później, na podstawie ustalonego rysopisu został on namierzony przez jaworskich policjantów w pobliżu miejsca zdarzenia. Na widok radiowozu podjął próbę ucieczki, jednak po kilkuset metrach został zatrzymany przez mundurowych. Podejrzanym okazał się 31-letni mieszkaniec Jawora. Trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyzna nie był w stanie racjonalnie wyjaśnić motywów swojego działania. Próbował przekonać policjantów, że zdenerwowali go pracownicy socjalni. Postanowił więc wyżyć się na jednej z szyb wystawowych, powodując straty w kwocie 1000 zł.

Mężczyzna dopuszczając się zniszczenia mienia musi liczyć się z tym, że stanie przed sądem, a za popełnienie takiego czynu grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

_____________________________
Oficer Prasowy KPP w Jaworze
kom. Kordian Mazuryk
tel. 603 039 942

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Jk
Jk27 września 2017 o 21:53
Ojej ta nasza policja jest super.
Lubię to! 0
..
..21 września 2017 o 07:45
szybka interwencja to podstawa
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.