Logo Jawor24h.pl
Reklama
JAKO Polska Sp. z o.o. - oferujemy odzież sportową, w tym komplety piłkarskie, akcesoria sędziowskie, ochraniacze, piłki nożne, torby i plecaki. Wykonujemy także nadruki na koszulkach.
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Jawor pachnący chlebem

Poznaliśmy zwycięzców konkursu na najlepszy chleb domowego wypieku oraz najlepszych w kulinarnym show pn. Dolnośląskie Pieczenie Chleba.

Fot. Anna Cybulska

Pierwszą nagrodę za najlepszy chleb domowego wypieku otrzymała Aniela Pańczak, drugie miejsce zajął Jarosław Mazik, a trzecie Alina Żmuda. Natomiast w konkursie pn. „Dolnośląskie Pieczenie Chleba” w kategorii samorządowiec najlepszą okazała się Pani Renata Dembek - zastępca burmistrza Polkowic, a w kategorii piekarnia zwyciężyła Kinga Miakienko z Piekarni „Przy Czarcim Młynie” ze Świeradowa Zdrój. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
WOŚP 2018
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.