Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Impel nie dał szans Olimpii

Siatkarki ze stolicy Dolnego Śląska dominowały nad jaworzankami zarówno pod względem warunków fizycznych, jak i umiejętności, wygrywając spotkanie ligi kadetek w trzech setach.

Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

Już pierwsza partia spotkania z faworytkami z Wrocławia pokazała, iż o jakiekolwiek punkty będzie Olimpijkom bardzo trudno. Przyjezdne wygrały bowiem do 12. Podobnie było w drugim secie, w którym Impelki nadawały ton. Po jednym z udanych ataków Zuzanny Nitkiewicz było 8:17. To tylko pokazuje jak szybko rosła przewaga zespołu trenera Barańskiego. Kiedy Julia Sobkowicz skutecznie zaatakowała z lewej, a po chwili Monika Czerniej popisała się asem serwisowym było 11:20. Partię zakończył atak Konarskiej ze środka.

Trzeci set był tym, w którym jaworzanki wreszcie przekroczyły barierę 12 punktów. Wyrównanie było jedynie do stanu 4:3. Później Impelki znów odskoczyły. Przy wyniku 4:7 trener Pokrywa poprosił o czas, który chwilowo zdekoncentrował przyjezdne, bo Ewa Matela zaserwowała w siatkę. Po chwili miała miejsce jedna z dłuższych wymian w meczu. Niestety dla jaworzanek zakończyła się, gdy Julia Sobkowicz odbiła piłkę w siatkę. Później przewaga Impelek rosła. Kiedy Maja Słowikowska zapunktowała bezpośrednio z zagrywki, było już 7:16. Ostatecznie wrocławianki zwyciężyły do 14.

 

Olimpia Jawor - Impel Wrocław 0:3 (12:25; 12:25; 14:25)

Olimpia: Charytonowicz, Szmydt, Świątoniowska, Szymkiewicz, Pomarańska, Tomaszewska, Czerniej, Truchan, Sobkowicz, Nitkiewicz, Strzelecka, Kaszubska (L); trener Radosław Pokrywa

Impel: Nowak, Curkowicz, Falkowska, Matela, Konarska, Działa, Słowikowska, Glińska, Romaniuk (L), Taranowska (L); trener Zbigniew Barański

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.