Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Grzegorz Lenart mistrzem świata WKN

12 maja w Zawierciu odbyła się pierwsza edycja gali WKN Challenge, gdzie Grzegorz Lenart zdobył tytuł mistrza świata WKN.

Fot. Materiał prasowy © materiał prasowy

Grzegorz Lenart nie miał najmniejszych problemów z pokonaniem pochodzącego z Brześcia - Siarhieja Żydki. Potężne kopnięcia w nogi, już w pierwszej rundzie zbiły z... nóg Białorusina. Żydko próbował podjąć walkę w drugim starciu, ale po kolejnym trafieniu w nogę nie był w stanie kontynuować pojedynku.

- Realizował założenia mojego narożnika, w którym byli Zbigniew Prych, Adam Rydzak oraz Bartosz Muszyński … mając taki narożnik walka to czysta przyjemność! Wielkie podziękowania należą się Białorusinowi za podjęcie rękawicy, gdy dowiedziałem się dzień przed walką, że zmienił mi się zawodnik … Oficjalnie miałem walczyć z Rosjaninem Aleksandrem Frdinem. Przygotowania szły pod właśnie tego zawodnika, lecz z tego co się dowiedziałem, miał problemy z wizą na granicy i cofnęli go. Taka zmiana zawodnika, z dnia na dzień psuje wszystko, lecz ciężka praca zaowocowała. Plan na Rosjanina wykorzystałem z Białorusinami. Udało się. Jeszcze raz ukłony w stronę Żydko za podjęcie rękawicy - powiedział Grzegorz Lenart.

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

bo xer
bo xer15 maja 2017 o 21:35
kolejna walka o interkontynentalnego mistrza galaktyki z Antonin Gucwińskim 😂
Lubię to! 1
antoni pierniczek
antoni pierniczek15 maja 2017 o 17:25
Gratulacje ale czegoś nie rozumiem. Polak mistrzem świata a na Onecie czy Wirtualnej Polsce cisza. To jakiś niszowy sport jest, że sześciu typów się kopie z całego świata i najlepszy wygrywa? :D
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.