Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Gmina Wądroże Wielkie: Śmiertelny wypadek na A4

W dniu 10 września br. doszło do śmiertelnego wypadku na autostradzie A4.

Fot. KP PSP Jawor © KP PSP Jawor

W dniu 10 września, kilka minut po godz. 14 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku samochodowym na autostradzie A4 w okolicach zjazdu Wądroże Wielkie.

Do zdarzenia natychmiast zadysponowano zastępy ratownicze z JRG Jawor oraz zastępy z lokalnych jednostek OSP z Wądroża Wielkiego i Budziszowa Wielkiego.

Na miejscu okazało się, że doszło do dachowania samochodu VW Golf, który znajdował się w pobliskim polu. Pojazdem podróżowało 4 mężczyzn. Poszkodowani opuścili pojazd przy pomocy świadków zdarzenia przed przybyciem służb ratowniczych.

Kierujący samochodem był nieprzytomny, bez oddechu i akcji serca. Strażacy przystąpili do resuscytacji, którą po przyjeździe zespołu PRM kontynuowano wspólnie z ratownikami medycznymi. Niestety przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon kierowcy. Pasażerowie odnieśli niewielkie obrażenia i zostali przewiezieni do szpitala.

Na miejsce zdarzenia przybył również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, grupa dochodzeniowo śledcza policji oraz prokurator. W wyniku tego zdarzenia ruch drogowy w kierunku Zgorzelca był zablokowany.

Przyczyny tego tragicznego wypadku ustala jaworska policja.
 
kpt. Łukasz Starowicz

Reklama

Komentarze (5)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

maj
maj29 września 2017 o 06:35
A-4
Lubię to! 0
kierowca
kierowca29 września 2017 o 06:34
Za szybko jeżdżą kierowcy po polskich drogach.
Lubię to! 0
Monika
Monika13 września 2017 o 08:34
Witam , pomogę pasażerom wypadku w uzyskaniu odszkodowania. Bezpłatny dojazd, analiza sprawy.Nie ponosisz żadnych kosztów. Proszę o kontakt 737551534
Lubię to! 2
g
gMonika14 września 2017 o 06:55
koszty dopiero po odzyskaniu kasy, ile teraz biora na rynku, 10%? 20%?
Lubię to! 2
Monika
Monikag16 września 2017 o 09:24
Tak dopiero po odzyskaniu dla poszkodowanych odszkodowania, prowizja zależna jest od wkładu jaki jest potrzebny do uzyskania pieniążków.
Proszę o kontakt, więcej opowiem przez telefon.
Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.