Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Folklorystycznie w Lipie

Za nami VII Przegląd Zespołów Folklorystycznych "Przycupnij w Lipie pod lipą".

Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

Na scenie zaprezentowali się Pogórzanie działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Paszowicach, Kukułeczki z Pogwizdowa, Klub Twórców Poezji Iskierka działający przy Gminno-Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Bolkowie, zespół "Kowarskie wrzosy" działający przy Miejskim Ośrodku Kultury w Kowarach, Mysłowianki działające przy Kole Gospodyń Wiejskich, zespół ludowo-folklorystyczny "Echo" oraz Lipowianie, którzy wystąpili na otwarcie i zakończenie imprezy. 

Po występach wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy i statuetki. Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych. Rozlosowano też nagrody w loterii. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.