Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO, FILM) Nagrodzono najciekawsze szopki bożonarodzeniowe

Dziś w Muzeum Regionalnym w Jaworze odbyło się podsumowanie 15. edycji konkursu pn. „Najciekawsza Szopka Bożonarodzeniowa”.

Konkurs został zorganizowany przez Publiczne Przedszkole nr 4 w Jaworze, przy współpracy z Muzeum Regionalnym w Jaworze, Powiatowym Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Jaworze i Starostwem Powiatowym w Jaworze. Finał konkursu artystycznie oprawiła młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolka I w Jaworze, pod kierunkiem p. Renaty Aleksiuk, a także pokaz karate. Więcej informacji w materiale filmowym. 

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Alicja
Alicja17 grudnia 2017 o 21:49
piękne te szopki
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.