Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Dzień Pracownika Socjalnego

Dzień Pracownika Socjalnego to święto wszystkich osób, które działają w obszarze pomocy społecznej. Z tej okazji odbyło się spotkanie okolicznościowe z pracownikami służb społecznych z terenu powiatu.

Fot. Anna Cybulska © Anna Cybulska

W tym roku Dzień Pracownika Socjalnego obchodzono w sposób szczególny. Po raz pierwszy kadra Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jaworze oraz placówek zrzeszonych w PCPR, jak również pracownicy Domów Pomocy Społecznej w powiecie spotkali się w Schronisku Młodzieżowym w Jaworze by uroczyście świętować swój dzień. Była to doskonała okazja do podziękowania i wyróżnienia tych, którzy angażują się w pomoc drugiemu człowiekowi. Kwiaty oraz listy gratulacyjne wyróżnionym pracownikom wręczyli starosta jaworski Stanisław Laskowski, członkowie Zarządu Powiatu - Stanisław Witek i Piotr Pieniążek, a także Izabela Aniołek dyrektor PCPR w Jaworze i Irena Stolarczyk dyrektor DPS Jawor.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.