Logo Jawor24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Dzień Odnowy Wsi w Wądrożu Wielkim

W świetlicy wiejskiej w Wądrożu Wielkim odbył się Dzień Odnowy Wsi, podczas którego swoje zeszłoroczne osiągnięcia zaprezentowały sołectwa oraz placówki gminne.

Fot. jawor24h.pl © Paweł Sasiela

Każda z Grup Odnowy Wsi otrzymała upominek. Uhonorowano również reprezentantki Gminy Wądroże Wielkie, które odniosły sukces w wyborach Miss Kół Gospodyń Wiejskich. Na zakończenie wystąpił zespół folklorystyczny "Cichowodzianie".

- Chciałabym podziękować za kolejny rok ciężkiej pracy. Nie umiem wyrazić tego słowami, bo tak naprawdę to co robicie jest wielką sztuką. Robicie to z pasją, zaangażowaniem. Myślę, że ten program w naszej gminie odniósł już wielki sukces przez te dziewięć lat, dlatego, że jesteście mistrzami w tym co robicie. Życzę sobie i państwu kolejnych edycji tego święta i życzę, by nigdy nie zgasł w państwu ten zapał, który macie do pracy społecznej, bo jesteście naprawdę wyjątkowi - mówiła wójt Elżbieta Jedlecka.

Reklama

Komentarze (15)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

widz
widz6 lutego o 17:41
a Budziszów to na pół podzielony? aż dwie prezentacje, dziwne, dziwne. Każdy sobie rzepkę skrobie. Brak współpracy, czyżby podziały polityczne?
Lubię to! 1
mieszkaniec
mieszkaniec30 stycznia o 08:03
Już odnowiono drogi na osiedlu w Wądrożu Wielki, proszę zobaczyć jak zostały zmarnowane pieniądze publiczne.. A ludzie jak jeździli po dziurach i błocie tak dalej jeżdżą. Ta pseudo droga to chyba ścieżka rowerowa, bo do Myśliborza ścieżka rowerowa jest lepiej zrobiona.
Lubię to! 2
Antek
Antekmieszkaniec31 stycznia o 21:09
A córce radnego z Mierczyc super drogę wójtowa zrobiła. I jeszcze do tego robiła to firma syna tego radnego. Ciekawe jaki był koszt tej inwestycji i ile zarobił syn tego radnego.Bo na stronie gminy brak informacji o przetargu. Mieszkańcy gminy chcieliby wiedzieć takie rzeczy. Bo wszyscy jednakowo płacą podatki. A ta droga zrobiona nawet na odcinku prywatnej działki, pod same drzwi domu córki radnego. Jeszcze do tego jest to droga tylko do jednego domu. A ludzie na osiedlu nich dalej jeżdżą po dziurach i błocie
Lubię to! 1
były
byłyAntek1 lutego o 13:51
Co prawda to prawda, sługusy zawsze mają lepiej, zaczynajc od nich poprzez r. powiatowego, po dyr. SP w WW.
Lubię to! 1
Lusi
Lusi29 stycznia o 20:07
Czyżby jakaś sztafeta wraz z burmistrzem. Jakiś pomór. W UG wymieniono w tej kadencji ok.14 urzędników. Do wymiany pozostało tylko jeszcze stanowiskio wojta i sekretarz. Ktoś chętny, wybory zapasem?
Lubię to! 3
do Zenek
do ZenekLusi30 stycznia o 08:48
czas najwyższy na zamiany w urzędzie, wreszcie człowiek idzie ze swoją sprawą i wszystko jest załatwione tak jak należy, a starzy pracownicy nauczyli się za czasów starych wójtów nieróbstwa i teraz narzekają. i druga rzecz - to nie są zwolnienia, tylko dla wielu zasłużona emerytura i baaardzo dobrze,czas na młodych , prężnych i chętnych do pracy
Lubię to! 3
Zenek
Zenek29 stycznia o 20:05
Jak ta wójt pięknie mówi, żeby to jeszcze szczere było. Ludwik ma rację. W urzędzie jak w obozie pracy. Niemieckie korzenie się odzywają, ale widocznie ludziom to pasuje. Drugiej kadencji życzę pani wójt. Pracownicy się ucieszą.
Lubię to! 1
Ludwik
Ludwik29 stycznia o 17:10
Z tą waszą wójt coś nie tak. Ona nie nadaje się kompletnie do tej funkcji. W Urzędzie Gminy jest ciągle jakaś panika,nerwowość. Pracownicy sprawiają wrażenie zastraszonych, mówią do człowieka szeptem, jak bym był jakimś intruzem. Ludzie się zwalniają, bo ponoć jedno wariactwo w tym urzędzie. Coś widać jest nie tak.
Lubię to! 4
.
.Ludwik30 stycznia o 07:42
No tak, teraz taka moda, jak ktoś każe pracować, wymaga u czeka na efekty, to zaraz zastrasza itd. Najlepiej jakby można było nie robić nic, ludzi traktować jak intruzów jak to w urzędach gminy bywa, wtedy byłoby Ok.
Lubię to! 2
były
były.31 stycznia o 12:59
... gdzie tak traktują jak intruzów?
Lubię to! 0
Ala
Ala28 stycznia o 06:54
Elżbieta Jedlecka - prawdziwa kobieta z klasą
Lubię to! 5
Ala2
Ala2Ala28 stycznia o 14:59
Hahahaha ..... żart ?
Lubię to! 3
Ala
AlaAla229 stycznia o 20:56
Nie, nie żart. Boli czy co? Zazdrość zżera? To zorganizuj marsz Czarnych Kiecek z upadłą gwiazdą na sztandarze :)
Lubię to! 1
Ala2
Ala2Ala28 stycznia o 15:01
Hahahaha.....żart?
Lubię to! 2
były
byłyAla31 stycznia o 12:57
kobieta, gdzie tam prawdziwa, w klasie mniej niż zero,
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.