Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Dzień Kobiet w sołectwach Gminy Męcinka

W miniony weekend w sołectwach Stanisławów, Przybyłowice, Piotrowice, Chełmiec, Sichówek, Małuszów, Słup, Sichów, Muchów, Myślinów, Męcinka i Pomocne odbyły się spotkania z okazji Dnia Kobiet.

© Materiały prasowe / Gmina Męcinka

Podczas spotkań w każdej miejscowości nie zabrakło kwiatów dla każdej z pań, występów artystycznych, smakołyków przygotowanych przez rady sołeckie, radnych i mieszkańców oraz licznych konkursów i nagród.

Z życzeniami przybył również wójt Gminy Męcinka Mirosław Brzozowski wraz z wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Jaworskiego Sylwesterem Rudźcem obdarowując panie kwiatami.

Zobacz wszystkie zdjęcia

Natomiast do Słupa, Sichówka, Sichowa i Męcinki przybyła także z życzeniami poseł Elżbieta Witek wraz z członkiem Zarządu Powiatu Jaworskiego Stanisławem Witkiem. Niespodzianką wieczoru były śpiewy znanych i lubianych piosenek przy akompaniamencie akordeonu pana Piotra z Armenii zaproszonego specjalnie na tę okazję przez panią poseł.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Pietia Worowik
Pietia Worowik14 marca o 09:27
Pan Piotr z Armenii i Pani poseł z członkiem gwarancją udanej zabawy :) Fajnie było
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.