Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Drugi dzień półkolonii zimowych w Gminie Męcinka

Uczniowie ze szkoły w Męcince w kolejnym dniu ferii zimowych odwiedzili fabrykę bombek Vitbis w Złotoryi.

Fot. materiały prasowe © Materiały prasowe

Zwiedziły tam zakład produkcyjny i zapoznały się z etapami wytwarzania bombek. Najciekawszym punktem wycieczki były warsztaty, na których dzieci własnoręcznie ozdabiały bombki. Uczniowie powrócili do domów pełni wrażeń i nowych doświadczeń wraz z wykonanymi przez siebie ozdobami świątecznymi.

Z kolei dzieci ze szkoły w Piotrowicach wybrały się na wycieczkę do kina Helios w Legnicy na film familijny „Paddington 2”. Była to cudowna opowieść o misiu, który miał dobre serce i przez to zjednywał sobie wielu przyjaciół. Przygody sympatycznego Misia przypadły do gustu zarówno najmłodszym widzom, jak i tym starszym. Po zakończonym seansie jeszcze wizyta w restauracji i powrót do szkoły.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.