Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Dożynki Gminne w Kaczorowie

W Kaczorowie odbyła się gminna uroczystość dożynkowa oraz jubileusz 60-lecia miejscowej parafii.

Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

Mieszkańcy Gminy Bolków wraz z przybyłymi gośćmi zebrali się w kościele pw. św. Mikołaja Bpa, gdzie o godz. 15 rozpoczęła się Msza Święta, w trakcie której poświęcone zostały dożynkowe wieńce. Następnie uczestnicy w barwnym korowodzie udali się na boisko Szkoły Podstawowej w Kaczorowie. Tam burmistrz Jarosław Wroński przywitał wszystkich zebranych.

Włodarz Bolkowa odczytał również skierowany do mieszkańców gminy i przybyłych gości list od minister Marzeny Machałek. Później miejsce miała część artystyczna, zapoczątkowana odczytaniem fragmentu "Wesela" Stanisława Wyspiańskiego, w ramach Narodowego Czytania. Następnie na scenie prezentowały się zespoły ludowe.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Autorka
Autorka4 września 2017 o 09:13
Fatalne miejsce do organizacji. Musza w kaczorowie czegoś poszukać.... Jest tyle w gminie lepszych. Gdzie za rok?
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.