Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Dolnośląski Turniej Taneczny Osób Niepełnosprawnych

Za nami 9. Dolnośląski Turniej Taneczny Osób Niepełnosprawnych w Jaworze.

Fot. Anna Cybulska © Anna Cybulska

Do 9. edycji konkursu zgłosili się podopieczni z 20 Warsztatów Terapii Zajęciowych oraz Środowiskowych Domów Samopomocy z całego Dolnego Śląska, tj. Dzierżoniowa, Lwówka Śląskiego, Trzebnicy, Chojnowa, Legnicy, Kowar, Strzegomia, Bolesławca, Wałbrzycha, a także Jawora.

Tradycyjnie, uczestnicy zaprezentowali się w trzech kategoriach: solo, para i grupa. W kategorii solo najlepiej zatańczyła Aleksandra Mandryga z WTZ z Trzebnicy, drugie miejsce zajął Adam Nadolski z WTZ z Kowar, a trzecie Paweł Przygodz z WTZ z Dobroszyc. W kategorii para najlepiej zatańczyli Władysława Szmołda i Arkadiusz Makuła z jaworskiego Ośrodka Wsparcia, drugie miejsce zajęli Monika Uchańska i Adrian Pas z WTZ z Świdnicy, a trzecie Emilia Mielczarek i Karol Dyjak z WTZ z Dobroszyce. Natomiast wsród grup najlepszą okazała się grupa z WTZ z Dobroszyce, drugie miejsce zajęła grupa z WTZ z Trzebnicy, a trzecie ŚDS z Chojnowa.

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

rodzic
rodzic12 października 2017 o 07:48
Wspaniałe wydarzenie. Brawo WTZ, Brawo załoga, Brawo Panie Marcinie Simon
Lubię to! 0
ONA
ONArodzic12 października 2017 o 11:48
Brawo TERAPEUCI :)
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.