Jury po obejrzeniu 660 postanowiła nagrodzić i wyróżnić uczestników w następujących kategoriach wiekowych:
Kategoria wiekowa 4-6 lat NAGRODY
1. Alicja Antoniak 6 lat Publiczne Przedszkole Legnickie Pole
2. Lena Chowaniec 5lat Oddział Przedszkolny Mikołajowice
3. Tymoteusz Wysowski 6 lat Miejskie Przedszkole nr 2 Złotoryja
4. Ola Korzun 6 lat MCK Legnica
5. Mila Kaczorowska 6 lat MCK Legnica
6. Marcel Bielak 6 lat Szkoła Filialna Radziechów
7. Laura Pomietlarz 6 lat MCK Legnica
8. Karina Jurczyk 5 lat Miejskie Przedszkole nr 2 Złotoryja
9. Bartosz Wierzbicki 6 lat Miejskie Przedszkole nr 6 Legnica
10. Zuzanna Bylińska 6 lat MCK Legnica
WYRÓŻNIENIA
1. Dawid Mrozik 5 lat Miejskie Przedszkole nr 3 Polkowice
2. Radosław Hacyszyn 6 lat Miejskie Przedszkole nr 3 Polkowice
3. Julia Kałmuczak 5 lat Miejskie Przedszkole nr 3 Polkowice
4. Ola Dankowska 6 lat MCK Legnica
5. Helena Witkowska 5 lat Przedszkole Niepubliczne ŹRÓDEŁKO Legnica
6. Ola Kotwa 6 lat MCK Legnica
7. Magda Łojko 5 lat Punkt Przedszkolny Goliszów
8. Julia Frączek 5 lat Punkt Przedszkolny Goliszów
9. Antoni Kot 6 lat Przedszkole Niepublicznie KLUB MAŁEGO MONTESSORKA Legnica
10. Lena Solecka 6 lat Przedszkole Niepublicznie KLUB MAŁEGO MONTESSORKA Legnica
11. Agata Korycka 6 lat Przedszkole nr 3 Bolesławiec
12. Julia Wilhelmi 6 lat Przedszkole Niepubliczne ŹRÓDEŁKO Legnica
13. Piotr Prodan 6 lat Publiczne Przedszkole Legnickie Pole
14.Marysia Wanowska 5 lat MCK Legnica
15.Lena Kleczkowska 6 lat Miejskie Przedszkole nr 3 Polkowice
16.Laura Bielaczyc 6 lat MCK Legnica
Kategoria wiekowa 7-9 lat NAGRODY
1. Milena Liska 9 lat Szkoła Podstawowa nr 3 Polkowice
2. Joanna Mysiak 9 lat Szkoła Podstawowa nr 4 Bolesławiec
3. Natalka Matkowska 9 lat MDK Świdnica
4. Zuzanna Pieprzak 9 lat MCK Legnica
5. Oliwia Owczarek 8 lat MCK Legnica
6. Natalia Hawryluk 7la tSzkoła Podstawowa Bieniowice
7. Maja Induła 8lat Szkoła Podstawowa nr4 Bolesławiec
8. Maja Cieślik 7 lat Miejskie Przedszkole nr 6 Legnica
9. Teresa Jałosińska 9 lat Szkoła Podstawowa nr 3 Lubin
10.Barbara Rudnicka 9 lat Szkoła Podstawowa nr 3 Lubin
11.Julia Pyś 8 lat Szkoła Podstawowa nr 3 Lubin
WYRÓŻNIENIA
1. Kaja Kozłowska 8 lat Szkoła Podstawowa nr 3 Złotoryja
2. Julia Marciniak 7lat Szkoła Podstawowa nr 8 Lubin
3. Ewa Wanowska 7 lat MCK Legnica
4. Bartosz Irski 9 lat Szkoła Podstawowa nr 4 Bolesławiec
5. Oliwia Bieda 8lat Zespół Szkół Mikołajowice
6. Miłosz Biłas 7lat Szkoła Podstawowa filia Brochocin
7. Marcel Stopyra 7 lat Zespół Szkół Mikołajowice
8. Krzysztof Kałuża 7 lat Zespół Szkół Mikołajowice
9. Lourenco Diogo 7 lat Zespół Szkół Mikołajowice
10.Antoni Rębisz 8 lat Szkoła Podstawowa nr 3 Złotoryja
11.Maciej Tuchowski 8 lat Szkoła Podstawowa nr 3 Złotoryja
12.Hanna Szmidt 7 lat Zespół Szkół Mikołajowice
13.Maciej Cymbalak 7 lat Zespół Szkół Mikołajowice
14. Hania Matuszek 9 lat Klub Art-Kadia Jawor
15. Cyprian Kuryło 7 lat Szkoła Podstawowa nr 19 Legnica
16. Szymon Wilk 7 lat Szkoła Podstawowa nr 8 Lubin
Kategoria wiekowa 10-13 lat NAGRODY
Klaudia Kopikowska 12 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
Hubert Kucza 12lat Zespół Szkół Legnickie Pole
3. Martyna Skiba 13lat Szkoła Podstawowa Budziszów Wielki
4. Maja Siwik 11 lat Szkoła Podstawowa nr 1 Złotoryja
5. Weronika Bielak 11 lat Zespół Szkolno-Przedszkolny Zagrodno
6. Hanna Galicka 12 lat MCK Legnica
7. Marta Maciałczyk 12 lat MCK Legnica
8. Filip Wójciak 12lat Szkoła Podstawowa Bieniowice
9. Oliwia Celińska 12 lat Szkoła Podstawowa Bolków
10.Roksana Zienkiewicz 12 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
11.Klaudia Krysiak 13 lat MCK Legnica
WYRÓŻNIENIA
1. Natalia Kowalczyk 12 lat Szkoła Podstawowa Budziszów Wielki
2. Oliwia Pater 10 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
3. Klaudia Frąc 13lat Zespół Szkół Legnickie Pole
4. Miłosz Moi 13 lat Zespół Szkół Integracyjnych Legnica
5. Ola Kaśczyszyn 12 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
6. Natalia Mysiak 12lat Szkoła Podstawowa nr4 Bolesławiec
7. Jakub Kordek 12 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
8. Eliza Iwanowska 10 lat MCK Legnica
9. Maja Sikorska 12 lat MCK Legnica
10.Anna Pielak 12 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
11.Igor Noga 12 lat Szkoła Podstawowa nr 5 Jawor
12.Julia Roszak 12 lat Szkoła Podstawowa nr 14 Głogów
13. Gabi Rymkiewicz 11 lat MCK Legnica
14. Lena Hejmej 12 lat Szkoła Podstawowa nr 14 Głogów
15.Natalia Havryszko 12 lat MCK Legnica
Kategoria wiekowa 14+ lat NAGRODY
1. Adrianna Soboń 15 lat MCK Legnica
2. Weronika Zymowska 16lat CKZiU Legnica
3. Natalia Najdecka 17 lat MCK Legnica
4. Natalia Tataruda 14 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
5. Daria Karolak 16 lat I Liceum Ogólnokształcące Jawor
6. Suzanne Oleksyn 14 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
WYRÓŻNIENIA
1. Maciej Stępień 15 lat MDK Świdnica
2. Aleksy Chowaniec 16lat Gimnazjum Św Franciszka Legnica
3. Barbara Dylewicz 16lat Gimnazjum Św Franciszka Legnica
4. Weronika Majcher 17 lat Zespół Szkół Budowlanych Legnica
5. Martyna Rak 15 lat Szkoła Podstawowa Budziszów Wielki
6. Grześ Senko 15 MCK Legnica