Logo Jawor24h.pl
Reklama

(FOTO) Dekoracja JAKO Javoria Cup młodzików

Po zakończeniu rywalizacji na boisku odbyło się uroczyste wręczenie pucharów, dyplomów i wyróżnień dla drużyn oraz najlepszych zawodników biorących udział w tegorocznym turnieju JAKO Javoria Cup w kategorii młodzików.

Czytaj więcej:

Lechia wygrywa JAKO Javoria Cup młodzików

 

Zespoły wystąpiły w następujących składach:

Lechia Dzierżoniów: Maciej Dymkowski, Kamil Ziółkowski, Michał Rzońca, Kamil Piskulak, Filip Wodnicki, Jakub Skwarło, Kornel Karecki, Szymon Kuprowski; trener Lesław Sobolewski  

Victoria Świebodzice: Adam Tarkowski, Kasjan Onyszkiewicz, Daniel Pichurski, Adam Lubczyński, Hubert Wojtyczka, Przemysław Brągiel, Alex Błasz, Jakub Chruszcz, Jan Grabiec

Miedź Legnica: Igor Szymonek, Arkadiusz Tekiele, Oleksandr Altabaiev, Jakub Krupa, Bartosz Przybylski, Karol Piżuch, Maciej Mrozik, Marcel Matwijów, Konrad Chruściński; trener Cezary Michalski 

Javoria Jawor: Krystian Broda, Filip Romanowaski, Dawid Brygicki, Jakub Haczkiewicz, Mikołaj Grabowski, Michał Rozmus, Szymon Wojtasiński, Jakub Popardowski, Andrzej Bolesta, Jakub Białek, Oliwier Bąk, Patryk Ruszczak; trener Marcin Dudek

Karkonosze Jelenia Góra: Bartosz Kamiński, Wiktor Kościuk, Jakub Sztac, Wiktor Kowalski, Rafał Fediuk, Szymon Gojdka, Kacpr Siwiek, Oliwier Jonkisz; trener Hordyniak

Szkoła Futbolu Staniątki: Mateusz Gałęzewski, Patryk Jędral, Karol Czech, Mikołaj Dębosz, Jakub Dębosz, Filip Nowak, Mikołaj Jędrzejczyk, Paweł Piotrowski, Sebastian Kaczmarek, Hubert Gawlik, Adrian Kostuch, Daniel Mazur, Dawid Judka, Mieszko Chytroś; trenerzy Krzysztof Gąsienica, Mateusz Dąbrowski
 
Polonia Stal Świdnica: Michał Przyborowski, Damian Stankiewicz, Jakub Kosakowski, Mikołaj Matuszkiewicz, Kacper Szeremeta, Kacper Surmaczyński, Jakub Taraszkiewicz, Rafał Kamiński: trener Sebastian Ratajczak
 
Sportovia Szprotawa: Tomasz Turkiewicz, Adrian Dobrzański, Jakub Wardziak, Dawid Tyszkiewicz, Brajan Zamachowski, Grzegorz Urbaniak, Maciej Orman, Igor Ziński, Mikołaj Kosik, Kewin Nowak; trener Ryszard Skórski

Górnik Złotoryja: Szymon Kramek, Marcin Bojczuk, Bartosz Bielak, Szymon Święs, Jakub Gontarek, Tymon Kot, Jonasz Ćwiek, Marcel Woch; trener Piotr Korczak

Akademia Bolko Bolków: Wiktor Łyczkowski, Kajetan Kociuba, Wojciech Krosnowski, Patryk Tęcza, Hubert Brymerski, Kornel Rombek, Alan Gancarz; trener Krzysztof Stępień

 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Bezpłatny kurs języka angielskiego
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.