Logo Jawor24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Częstochowa się nie obroniła

Siatkarki Olimpii Jawor zwyciężyły przed własną publicznością 3:1 Częstochowiankę Częstochowa. O sukcesie podopiecznych Lesława Chrzanowskiego zaważyła znakomita zagrywka.


Warning: getimagesize(http:///upload/img/files/Olimpia_Częstochowianka_15_10_2016_fot_Paweł_Sasiela.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: operation failed in /home/tbla2/domains/tbla2.linuxpl.info/public_html/site/artykul.php on line 202
Fot. Paweł Sasiela ©

Pierwszy, przegrany przez jaworzanki set, okazał się być li tylko wypadkiem przy pracy. W kolejnych partiach to bowiem zespół znad Nysy Szalonej dominował na parkiecie sali przy Placu Bankowym. W drugim secie przy stanie 17:13 częstochowianki dotknęły siatki i goście poprosili o czas. Nie pomogło, bowiem Olimpia odskoczyła na 22:13 i tylko przez serię błędów, gospodynie wygrały „tylko” do 18.

Początek trzeciej partii nie zapowiadał jeszcze wyższej wygranej podopiecznych Lesława Chrzanowskiego, bowiem po początkowym remisie 5:5, przyjezdne wyszły na prowadzenie 7:5. Nie na długo, bowiem już po chwili zrobiło się 8:7 i goście wzięli przerwę. Kolejna przerwa przy stanie 15:10 również nie przyniosła skutku, bowiem bombardująca rywalki znakomitymi serwisami Aleksandra Deptuch poprowadziła jaworzanki najpierw do prowadzenia 21:10, a finalnie do zwycięstwa 25:14.

Czwarty set był już tylko dopełnieniem formalności, bowiem Olimpijki znakomicie radziły sobie na zagrywce, co może cieszyć kibiców z Jawora, gdyż w poprzednim sezonie bywało z tym różnie. W starciu z Częstochowianką widać było wyraźną różnice. Ostatecznie czwarta partia zakończyła się wygraną ekipy trenera Chrzanowskiego 25:18, a cały mecz 3:1.

 

Olimpia Jawor – AJD Częstochowianka 3:1 (21:25, 25:18, 25:14, 25:18)

Olimpia: Kulbida, Mackiewicz, Wądołkowska, Deptuch, Kołodziejczak, Sochacka, Kwolek (L) oraz Dębicka; trener Lesław Chrzanowski

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.