Logo Jawor24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) 26. Finał WOŚP w Bolkowie

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. Celem tegorocznej „wielkiej” zbiórki było pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Fot. Gmina Bolków © Gmina Bolków

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. Celem tegorocznej „wielkiej” zbiórki było pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na wsparcie dla oddziałów neonatologicznych. Fundacja chce wyposażyć oddziały neonatologiczne w stanowiska do resuscytacji noworodków, nowoczesne inkubatory, aparaty do nieinwazyjnego wspomagania oddychania, specjalistyczne aparaty do USG oraz pulsoksymetry.

Wolontariusze na całym świecie, także w Bolkowie po raz 26 zbierali pieniądze dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas Finałów WOŚP chcą pomóc niemal wszyscy. Od godz. 14.00 w GMOKSiR wspólnie kwestowali mieszkańcy Gminy Bolków. Jak co roku występy i koncerty przerywane były licytacjami. W programie można było zobaczyć m.in. Klub Twórców Poezji „Iskierka”, występy dziecięcych i młodzieżowych grup artystycznych z Przedszkola Samorządowego i Szkoły Podstawowej w Bolkowie oraz Zespołu Szkół i Placówek.

Koncerty zespołów „Wyjście Ewakuacyjne”, „AR Po DE”, zespół „Echo”, zespół Tańca Dawnego „SIMPLE”, zespół artystyczne „Metamorfoza”. Na zakończenie 26 Finału WOŚP odbył się pokaz ognia w wykonaniu grupy „Black Fire”.

Sukces Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest sukcesem wszystkich, którzy chcą pomagać. W Bolkowie udało się zebrać prawie 5000 zł.

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

leszek
leszek18 stycznia o 10:33
60 milionów wydał pis w ubieglym roku na szpitalnych kapelanów
http://fakty.interia.pl/prasa/news-super-express-miliony-na-szpitalnych-kapelanow,nId,2509862
ile za to można by kupić sprzętu ?
Lubię to! 0
Jadźka
Jadźkaleszek18 stycznia o 11:00
Kilka kilogramów.
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.