Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FILM) Wiesław Szymczyk o zmianach w jaworskiej oświacie

Podczas październikowego posiedzenia Rady Miejskiej w Jaworze naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia Wiesław Szymczyk przedstawił rajcom wykonane prace związane z reformą oświaty w Gminie Jawor.

Radny Jacek Wieczorek pytał o wykonanie boiska i placu zabaw w Szkole Podstawowej nr 2, o przeniesienie klas siódmych ze Szkoły Podstawowej nr 5 do SP nr 2 oraz o to czy Wydział przeprowadził analizę ile miejsc w przedszkolach będzie potrzebnych w przyszłym roku. 

Z kolei radny Krzysztof Kowalczyk pytał o miejsca parkingowe przy Szkole Podstawowej nr 1, a także modernizację sieci ciepłowniczej biegnącej na terenie szkoły.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.