Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FILM) Ukraińcy w Muchowie

Zacieśnia się dobra współpraca na płaszczyźnie naukowej między Politechniką Wrocławską a ukraińskimi uniwersytetami technicznymi, czego efektem było uczestnictwo Kateryny Osypenko oraz Oleksija Shestakova w konferencji GPW w Muchowie.

Reklama

Komentarze (6)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Klaudia
Klaudia5 grudnia 2017 o 20:10
Z każdym wydarzeniem Muchow staje się bardziej rozpoznawalny. Ręce składają się sama do oklasków, że nawet tak małe społeczności potrafią się wypromować i ściągnąć duże miasta do siebie
Lubię to! 2
Michał
Michał4 grudnia 2017 o 16:45
Wielki szacun dla organizatorów. Nie spodziewałem się, że takie wydarzenie można przeprowadzić w naszej okolicy. Goście międzynarodowi. Wielka reklama Muchowa, Gminy Męcinka i Powiatu Jaworskiego. Duże brawa i ukłony dla panów Gwoździewicza i Baranowskiego.
Lubię to! 9
Jaworzanin
Jaworzanin4 grudnia 2017 o 15:25
Coś pięknego
Lubię to! 6
Józek
Józek4 grudnia 2017 o 14:07
szeroko poszli.
Lubię to! 7
Ala
AlaJózek4 grudnia 2017 o 14:15
Nie przypominam sobie, by ktoś u nas robił wcześniej takie rozmowy z zagranicznymi gośćmi. Ładnie.
Lubię to! 10
Pod wrażeniem
Pod wrażeniem4 grudnia 2017 o 13:09
Super! Widzę, że się redakcja poszerzyła. Najpierw Pan Daniel, teraz bardzo sympatyczna Pani. Brawo dla całej załogi jawor24h.pl. Jesteście jedyną rozwijającą się redakcją w naszym terenie. Życzę samych sukcesów.
Lubię to! 7

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.