Logo Jawor24h.pl
Osiedle Kamionka - Nowoczesne osiedle dla Ciebie
Reklama
Lodziarnia Marceli w Jaworze
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(Film) Poseł Porwich: Zrzuciłbym ze stołka waszego burmistrza

Sprawa "konsultacji do konsultacji" w Jaworze odbiła się szerokim echem w całej Polsce. Oburzenia sytuacją nie krył zbulwersowany poseł jedynego parlamentarnego ruchu obywatelskiego Jarosław Porwich.

Reklama

Komentarze (48)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

zwykły człowiek
zwykły człowiek18 kwietnia 2017 o 17:02
wszystko to jedna polityka; fajnie wszystko wygląda w mediach, a jak przychodzi do pomocy konkretnemu człowiekowi, to o działania trudno
Lubię to! 3
tyle w temacie
tyle w temacie18 kwietnia 2017 o 16:35
na spotkaniu z posłami Kukiz 15 w Jaworze było więcej ludzi niż na spotkaniu z wiceszefową nowoczesnej panią Lubnauer w Legnicy...
Lubię to! 6
Lucyna
Lucyna18 kwietnia 2017 o 13:56
A dla czego nikt nie napisze jak ci radni zbierali podpisy na Rapackiego ja mieszkam na tej ulicy w blokach i widziałam jak to było bardzo nie FFRI...
Lubię to! 0
nędza
nędza18 kwietnia 2017 o 13:31
kolejne ośmieszenie radnych i nedznego portalu,żenada
Lubię to! 3
bieda
biedanędza18 kwietnia 2017 o 13:50
Na debacie burmistrza z ówczesnym posłem Godsonem było dużo mniej ludzi, a było dużo mocniej promowane. Czyje ośmieszenie?
Lubię to! 10
:D
:Dnędza18 kwietnia 2017 o 14:02
A najlepszy był Bronkobus, w którym zamiast kandydata jeździli radni z PO. To dopiero była żenada....
Lubię to! 8
bolo
bolo18 kwietnia 2017 o 13:23
"Na początku lat 80. działał w opozycyjnym Młodzieżowym Ruchu Oporu i następnie w Ruchu Młodzieży Niezależnej. W 1983 osadzony na miesiąc w izbie dziecka[1]". Taki osobnik mógł tylko znależć miejsce w Kukiz15.Nie można się z jego strony spodziewać sensownych wypowiedzi.Poza tym przyjechał do Jawora jątrzyć?Po ilości osób na tym"spotkaniu z posłami(?) wniosek jest jeden. Słabiutko.
Lubię to! 0
mieszkaniec
mieszkaniecbolo18 kwietnia 2017 o 13:41
Przynajmniej przyjechali rozmawiać ze zwykłymi mieszkańcami, tymi co byli chętni i aktywni. A powiedz, który z posłów PO przyjeżdża do Jawora na spotkania z ludźmi? Poseł Kropiwnicki pokazuje się na różnych imprezach by się promować, wygłasza monologi i znika. Nawet na sesji nie chciał merytorycznie odpowiadać na uwagi radnego, tylko w prymitywny sposób zażartował i zniknął z mównicy. Jest spora różnica w podejściu do obywateli i w kulturze osobistej.
Lubię to! 11
haha
hahamieszkaniec18 kwietnia 2017 o 13:56
kogo masz na mysli zwykły mieszkaniec? mocny materiał i kolejny hit, no tak juz mam odpowiedź hahah
Lubię to! 1
Ehh
Ehh18 kwietnia 2017 o 08:42
Panie poseł a nie uważa Pan , że w cywilizowanym świecie nie wypowiada się na temat ze słyszenia, burmistrz nie gryzie może wypadałoby porozmawiać najpierw i zasięgnąć informacji u źródeł? No ale po co, kolejna ustawka.
Lubię to! 4
do Ehh
do EhhEhh18 kwietnia 2017 o 14:29
Ustawka, hehe. Wejdź na stronę UM Jawor i zobacz jak burmistrz wykorzystuje oficjalną stronę do autopromocji. Byle pier.doła i już fotki. Ustawka lewej hard.
Lubię to! 8
ha ha
ha hado Ehh18 kwietnia 2017 o 14:39
aaaaaa czyli to miała byc promocja portalu? rozumiem
Lubię to! 2
do ha ha, ewelinek, maciejów i danielów
do ha ha, ewelinek, maciejów i danielówdo Ehh18 kwietnia 2017 o 16:44
ty nic nie rozumiesz. trzeba było być na spotkaniu, to może byś coś zrozumiał, ale widzę że tobie nie chodzi by coś zrozumieć tylko wypisywać swoje insynuacje. napisz jeszcze ze dwa listy do zbycha, tylko tym razem chociaż podstawowych faktów nie pomyl.
Lubię to! 6
...................
...................do Ehh18 kwietnia 2017 o 20:09
człowieku na spotkaniu z kim? chyba żartujesz. Napij sie meliski, bo nerwy puszczaja
Lubię to! 0
przeroczenie uprawnień w aktywności internetowej
przeroczenie uprawnień w aktywności internetowejdo Ehh16 lipca 2017 o 14:46
http://prawo.vagla.pl/node/9751
Lubię to! 0
Kto to jest?
Kto to jest?18 kwietnia 2017 o 08:19
A kto to w ogóle jest ten poseł i jakie ma światło na całą sytuację ze w taki sposób oczernia burmistrza? W końcu mam prawo zdecydować sama na jakiej ulicy chce mieszkać a nie narzuca się . Dzieki burmistrzowi mam możliwość bo to ja ponosze konsekwencje tej zmiany.
Lubię to! 6
Beata
BeataKto to jest?18 kwietnia 2017 o 13:48
nie ściemniaj. jako mieszkańcy ulic już się wypowiedzieliśmy na ten temat i większość była za kard. Wyszyńskim i rtm. Pileckim.
Lubię to! 6
pan Poseł ma racje
pan Poseł ma racje16 kwietnia 2017 o 19:01
taka jest prawda , że burmistrz zlekceważył inicjatywę mieszkańców Jawora, a teraz robi drugą konsultację do konsutacji, tylko po co skoro ponad 600 głosów było na jedną i ponad 600 na drugą ulice . A dlaczego burmistrz nie robił żadnych konsultacji na nazwę alei łączącej Kościół Pokoju z Pl.Wolności tylko po złożeniu wniosku przez Kościół Ewangelicki bez problemu zmieniono nazwę na "aleję pięćiuset lat reformacji."A teraz jak złożono wniosek i tyle podpisów żeby zmienić ul. na kard Wyszyńskiego i Pileckiego to się burmistrzowi nie podoba , chyba tylko dlatego że to była inicjatywa radnych i mieszkańców z Porozumienia prawicy, PIS , Kukiza . Widać że burmistrz nie traktuje równo mieszkańców Jawora . My będziemy pamiętać o tym przy wyborach .
Lubię to! 6
₩
pan Poseł ma racje18 kwietnia 2017 o 08:22
Chciałeś powiedzieć inicjatywę mieszkańców tego lepszego sortu? SAMI wystawili się na pośmiewisko, a teraz nie mogą się pogodzić ze zostali zepchnieci do kąta.
Lubię to! 6
do w
do w18 kwietnia 2017 o 20:43
na pośmiewisko to ty się wystawiasz i sam zepchnąłeś się do kąta. Burmistrz nazywa aleje k. Kościoła pOKOJU bez żadnych konsultacji i wtedy nie były mu potrzebne żadne głosy mieszkańców , A teraz wymyślił drugie kosultacje do kosultacji . Nie podoba mu się nazwa ul.Kard.Wyszyńskiego i rotm.Pileckiego chociaż podpisy za tymi nazwami złożyło po kiltaset mieszkańców . I kto tu zespchnął się do konta.?
Lubię to! 1
Rtm. Pilecki Prymas Wyszyński polscy wielcy bohat
Rtm. Pilecki Prymas Wyszyński polscy wielcy bohat16 kwietnia 2017 o 00:04
propozycja: na rotmistrza Pileckiego 646 głosów poparcia !!!!!!. propozycja: na Prymasa Wyszyńskiego 601 głosów poparcia !!!!!
Reszta propozycji Razem ledwie 97. Wszystko w temacie . Niech żyje Polska . Niech żyją Niezłomni Bohaterowie . Prawda zwyciężyła. Dziękujemy Wam Patriotyczni Jaworzanie !!! Inicjatorzy akcji zmiany nazw ulic na Rtm. Pileckiego i Prymasa Wyszyńskiego.
Wcześniej jeszcze zebrano około 1500 podpisów.
I tego się przestraszyliście poparcia społecznego i ludzkiej aktywności ? Drodzy Europejczycy z PEło i eSLDe - obrońcy demokracji wszelakiej czego się tak boicie ? Przecież to lud się wypowiedział.
Lubię to! 11
alan
alan15 kwietnia 2017 o 18:40
Chyba nikt patrzący obiektywnie z boku na tę sytuację z konsultacjami nie może pozytywnie ocenić władz miasta. Ja jestem z Męcinki i nie wyobrażam sobie, żeby nasz wójt mógł postąpić podobnie. On słucha ludzi.
Lubię to! 8
Reklama
Michał
Michał15 kwietnia 2017 o 14:55
Nie dziwię się posłowi takiej reakcji po tym co narobiła koalicja rządząca. Kukiz od początku walczy o to, by władza liczyła się z głosem obywateli i nie odrzucała inicjatyw społeczeństwa popartych choćby dużą liczbą podpisów. A propozycję zmian nazw ulic na kard. Wyszyńskiego i rtm. Pileckiego poparła moim zdaniem ogromna liczba osób, bo prawie półtora tysiąca. Ostatnio w radio słyszałem, że w Kowarach zebrano w jakiejś sprawie 300 podpisów i chyba zetka przedstawiała to jako ogromną liczbę i wielki zryw obywatelski, a u nas zignorowano kilkukrotnie wyższą liczbę podpisów.
Lubię to! 13
sedno
sednoMichał15 kwietnia 2017 o 15:13
być może ranga zmiany nazw ulic nie jest z górnej półki wyzwań gminy, ale tym bardziej dziwne są te przepychanki, bardziej istotne jest to, co zrobiono z wynikiem tych już przecież przeprowadzonych i zakończonych konsultacji społecznych (zakończonych, bo burmistrz na początku nie planował dwuetapowości, skoro ponoć dopiero po ich zakończeniu radny Bander rzucił pomysł na kolejne)
Lubię to! 10
friend
friend15 kwietnia 2017 o 07:44
Weźcie się za gospodarkę, naprawę poniemieckich zniszczonych ulic, budynków a nie za zmiany nazewnictwa ulic. Jakie to prymitywne i małomiasteczkowe. Pokażcie wizję rozwoju miasta, wykorzystanie Mercedesa, obwodnicy S3, walkę z zanieczyszczonym powietrzem - ciepło do każdego domu z sieci. Wziąć się za radnych, bo to oni są Waszymi reprezentantami i biorą za to pieniądze, więc jaka praca taka płaca
Lubię to! 9
jaki będzie finał?
jaki będzie finał?15 kwietnia 2017 o 00:29
ciekawe jak się skończą te rządy, bo to, że się skończą to oczywiste-wszystko prędzej czy później się kończy
Lubię to! 11
Zbulwersowany wypowiedzią zbulwersowanego posła
Zbulwersowany wypowiedzią zbulwersowanego posła14 kwietnia 2017 o 23:29
Zero merytoryki i argumentów. Zrzuciłby go ze stołka gdyby tylko miał taką władzę. Czy o taki samorząd nam chodzi?
Lubię to! 5
mieszkaniec
mieszkaniecZbulwersowany wypowiedzią zbulwersowanego posła14 kwietnia 2017 o 23:47
Argumentów było około 1400, bo tyle było podpisów mieszkańców.
Lubię to! 14
tyle w temacie
tyle w temacie14 kwietnia 2017 o 22:57
http://wmeritum.pl/jaworzanie-zmieleni-sld-radni-zlekcewazyli-wole-mieszkancow-sprawie-zmiany-komunistycznych-patronow-ulic/179948
Lubię to! 16
jaworski patriota
jaworski patriota14 kwietnia 2017 o 22:46
brawo Panie Pośle Porwich ! Szacunek
Lubię to! 19
!
!jaworski patriota18 kwietnia 2017 o 09:02
na szacunek sobie trzeba zasłuzyć,
Lubię to! 0
olo
olo14 kwietnia 2017 o 22:40
Bardzo dobry materiał na święta. Może w końcu pewien wodzirej pokusi się o chwilę refleksji nad swoim postępowaniem.
Lubię to! 16
wiara
wiaraolo15 kwietnia 2017 o 23:31
nadzieja umiera ostatnia...
Lubię to! 1
nie dziwię mu się
nie dziwię mu się14 kwietnia 2017 o 22:34
dobrze powiedział
Lubię to! 12
Jaworzanin
Jaworzanin14 kwietnia 2017 o 20:27
no to mam problem.Poparłem zmianę ul. Berlinga na Spacerową.No i ,o zgrozo,bardziej podoba mi się nazwa Aleja Niepodległości zamiast Księdza Wyszyńskiego.Nie jestem PRAWDZIWYM POLAKIEM!
Lubię to! 12
Stop nienawiści w święta Wielkiej Nocy
Stop nienawiści w święta Wielkiej Nocy14 kwietnia 2017 o 19:23
W Wielki Piątek, kiedy Jezus cierpiał i umierał na krzyżu, takie sączenie jadu i nienawiści!!!! Szkoda wogole to komentować. Trzeba nie mieć wyczucia i sumienia. Warto pójść na ekumeniczną drogę krzyżową, która startuje o 21.30 i pomodlić się. Dzisiaj świętujemy Tridum Paschalne i skupmy się na modlitwie.
Lubię to! 11
Pablo
PabloStop nienawiści w święta Wielkiej Nocy14 kwietnia 2017 o 19:57
Swietuja katolicy, rodzimowiercy maja swoje swieta, wiec troche tolerancji dla innych wyznan
Lubię to! 3
historyk
historykPablo14 kwietnia 2017 o 20:31
Pablo, głąbie .Przeczytaj co znaczy słowo "ekumenizm"
Lubię to! 5
zło
złoPablo15 kwietnia 2017 o 19:09
Pan Jeżuś zmarchwiwstał 😂😂😂
Lubię to! 0
STOP obłudzie
STOP obłudzieStop nienawiści w święta Wielkiej Nocy14 kwietnia 2017 o 20:29
Skupiając się na modlitwie, nie zapomnij o wszystkich ludziach z Jawora poszkodowanych przez obecnie rządzących miastem.
Lubię to! 19
?
?STOP obłudzie15 kwietnia 2017 o 11:11
Czego burmistrz tym jaworzanom i ich rodzinom życzy z okazji świąt Wielkanocnych? Radosnych świąt?
Lubię to! 5
tytusromek
tytusromekStop nienawiści w święta Wielkiej Nocy14 kwietnia 2017 o 22:54
a jak zjadłem dziś gyrosa, to moge jeszcze liczyć na niebo ?
Lubię to! 1
Atomek
Atomektytusromek15 kwietnia 2017 o 10:41
Nie
Lubię to! 1
do hiPOkrytów
do hiPOkrytówStop nienawiści w święta Wielkiej Nocy14 kwietnia 2017 o 23:06
hipokryta "Stop nienawiści w święta" pisał komentarz wtedy kiedy wszyscy wierni byli na liturgii w kościele, bo wszędzie była o 19, a mędrkuje się nad świętami. WSTYD!!!
Lubię to! 21
Reklama
grzegorz
grzegorz14 kwietnia 2017 o 19:16
skądś - przepraszam za literówkę.
Lubię to! 0
grzegorz
grzegorz14 kwietnia 2017 o 19:14
"Prawdziwy Polaku" wracaj sądź przyjechałeś. Współczuję twoim wyborcom - musieli się zawieźć.
Lubię to! 7
Makary
Makary14 kwietnia 2017 o 19:05
Cóż za elokwencja...ręce opadają :/...a.Kukiza nie było??
Lubię to! 6
Widz
Widz14 kwietnia 2017 o 18:18
Poseł skomentował dosadnie postępowanie burmistrza Jawora. No i miał rację.
Lubię to! 23

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.