Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FILM) Pielgrzymka na Kalwarię w Męcince już 10 września

Pielgrzymka na Kalwarię w Męcince odbędzie się już 10 września. Rozpoczęcie o godz. 13.00 w kościele pw. św. Andrzeja Ap.

W pielgrzymowaniu towarzyszyć nam będzie obraz Matki Bożej Łaskawej z Krzeszowa w XX rocznicę koronacji przez św. Jana Pawła II, a podczas Mszy św. nastąpi akt ofiarowania pielgrzymów Niepokalanemu Sercu Maryi z racji 100- lecia objawień fatimskich.

Pielgrzymka przypomina o wartościach związanych ze szlakiem cysterskim, ale także jest dziełem, które wspomaga fundację „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową" opiekującą się małymi pacjentami Dziecięcej Kliniki Onkologicznej we Wrocławiu. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.