Logo Jawor24h.pl
Reklama
Get Adobe Flash Player. Embedded with the help of embed-swf.org.
Przyjdź do Salonu Play w Jaworze

(Film) Krzysztof Detyna ripostuje radnych Razem

Podczas październikowej sesji Rady Miejskiej radny Krzysztof Detyna odniósł się do oskarżeń radnych klubu Razem dotyczących felietonów radnego w dwutygodniku Wiadomości24h.

W filmie:

- Krzysztof Detyna odpowiada na oskarżenia

- radny Bander czyta Wiadomości24h

- przewodniczący Iwański nie upomni radnego Detyny

- radny Kowalczyk staje po stronie Detyny

- radny Pawlinow wypomina lipcową komisję

 

Najnowszy felieton radnego Krzysztofa Detyny w aktualnym wydaniu dwutygodnika Wiadomości24h. Szukaj w kioskach i sklepach na terenie powiatu jaworskiego!

Reklama

Komentarze (93)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

petarda
petarda22 listopada 2016 o 18:20
Bera, Panasiuk, Szynkler, Bander, Pawlinow , Ostapiuk , Gaszyńska, Wojda muszą odejść.
Lubię to! 4
Henia
Henia20 listopada 2016 o 21:16
Ja jestem już tak zmęczona tym co się dzieje w Jaworze i na sesjach Rady Miejskiej, że juz " wyleczyłam " się z PO i SLD.Nigdy już na te partie nie zagłosuję.
Lubię to! 9
Jurek
Jurek20 listopada 2016 o 20:57
Nie wybierzemy już Eweliny Szynkler z SLD. Nie podoba mi się jej decyzje- głosowanie.Zagłosowała by zwolnić Madeja. Nie podoba mi się to
Lubię to! 10
Klon Jawor
Klon JaworJurek21 listopada 2016 o 22:52
Szynkler podobna jest z usposobienia do Rostkowskiej Kluzik spadochroniarza z Solidarnej Polski do PO- nie ważne z kim aby tylko przy władzy.
Lubię to! 4
Maria
Maria20 listopada 2016 o 20:50
No cóż kazdy rozumny człowiek wyciągnie z tego poprawne wnioski. Panie starosto trochę więcej stanowczości.
Lubię to! 4
Irmina
Irmina20 listopada 2016 o 18:12
Radna Ewelina Szynkler z SLD nie została zwolniona z pracy przez starostę. Andrzej Madej został . E. Szynkler( SLD) zagłosowała za jego zwolnieniem.Sami wyciągnijcie wnioski.
Lubię to! 7
to prawda
to prawdaIrmina20 listopada 2016 o 19:27
mimo, że starosta miał duże powody (wystarczy podpytać w starostwie), ale nawet wtedy tego nie zrobił i do dziś pracuje
Lubię to! 6
tak
takIrmina20 listopada 2016 o 20:02
a szkoda ze nie została zwolniona
Lubię to! 6
Klon Jawor
Klon Jawor20 listopada 2016 o 12:18
Na dyktaturę jest jedyny sposób- omijać szerokim łukiem listy wyborcze kandydatów ugrupowania Razem i zapomnieć że w ogóle istnieli :-) w przypadku przenosin do innego ugrupowania postąpić należy tak samo.
Lubię to! 3
suma
sumaKlon Jawor20 listopada 2016 o 20:04
to ugrupowanie PO i SLD ! nie mylcie . Razem = PO + SLD
Lubię to! 1
Klon Jawor
Klon Jawor20 listopada 2016 o 11:20
Najnowszy przejaw Burmistrzowej demokracji to przenosiny szkoły podstawowej nr 1 do dawnej siódemki. Burmistrz nawet nie był na spotkaniu jego podwładni przekazali jego jedynie słuszną wolę od której nie ma odstępstwa i żadnej dyskusji nie było - spotkanie miało charakter jedynie informacyjny a nawet z lekkim zabarwieniem postraszenia rodziców że ani złotówki miasto nie będzie inwestować w dużą jedynkę. Przypomniało mi się graffiti na muzealnym murze " Bądźcie mi owieczkami Barany"
Lubię to! 4
są różne style ki
są różne style kiKlon Jawor20 listopada 2016 o 11:59
no to pracownicy tej szkoły mieli okazję poznać styl kierowania http://nop.ciop.pl/m5-2/m5-2_1.htm
Lubię to! 4
jakie jest założenie?
jakie jest założenie?Klon Jawor20 listopada 2016 o 12:24
A czy po przeniesieniu do jednego budynku będzie podwójna obsługa administracyjno-księgowa, czy nastąpi redukcja etatów, w tym kolejne zwolnienia jaworzan?
Lubię to! 4
teoretycznie
teoretycznieKlon Jawor20 listopada 2016 o 12:42
Jednym z teoretycznych modelów rozwiązań, jakie mogą się tu pojawić, jest najpierw przeniesienie dużej 1 do obecnego gimnazjum nr, następnie połączenie ich w zespół szkół, a ostatecznie dokonanie redukcji zatrudnienia wśród połączonej kadry pedagogicznej i obsługi, zwłaszcza że gimnazja są wygasające, więc będzie przerost zatrudnienia.
Lubię to! 1
ciekawe jak to będzie?
ciekawe jak to będzie?teoretycznie20 listopada 2016 o 12:52
Radny Pawlinow jest nauczycielem w gimnazjum-ciekawe czy starci pracę tak jak Andrzej Madej (w wyniku reorganizacji, likwidacji stanowiska), czy nie-czy może wejdzie na miejsce innego nauczyciela, albo stworzony zostanie dla niego jakiś dodatkowy etat, w innym miejscu?
Lubię to! 8
Klon Jawor
Klon Jaworteoretycznie21 listopada 2016 o 22:48
Nie można redukować kadry szkoły podstawowej bo nie ona wygasa tylko gimnazjum więc wydaje mi się że wypowiedzenia dostaną tylko nauczyciele gimnazjum bo tak wygląda to z pozycji założeń reformy. Po tym fakcie dopiero nastąpią ponowne przyjęcia ale to już zmartwienie naczelnika oświaty Tow. Wiesława z PO.
Lubię to! 0
do Klon Jawor
do Klon Jaworteoretycznie22 listopada 2016 o 00:02
chyba że najpierw szkołę 1 połączy się z gimnazjum w zespół szkół-wtedy będzie wspólna kadra i wypowiedzenia mogą dostać też ci nauczyciele, którzy pierwotnie byli w podstawówce
Lubię to! 1
taka strategia
taka strategiateoretycznie22 listopada 2016 o 09:12
za tej kadencji reorganizacja, a następnie redukcje zatrudnienia, zwolnienia jaworzan są bardzo modne i często stosowane
Lubię to! 1
do Irminy
do Irminy20 listopada 2016 o 00:13
PO walczy o taką demokrację: Jak jesteśmy przy władzy, to nie wolno krytykować. Jak jesteśmy w opozycji, to władza nie liczy się z opozycją i łamie demokrację. Bander i Bera reprezentują taką postawę.
Lubię to! 8
neutalnie patrząć
neutalnie patrząćdo Irminy20 listopada 2016 o 00:33
Nie należę do żadnej partii, ale obserwuję co się dzieje-jak to wpływa na jaworzan, gdy przy władzy są ludzie z różnych ugrupowań. Na górze: PO zabrało Polkom (jaworzanom)uprawnienia do wcześniejszej emerytury nie gwarantując jednocześnie miejsc pracy, PIS je przywrócił a dodatkowo podzielił się z Polakami (jaworzanami) pieniędzmi dając rodzinom wielodzietnym po 500+. Po 8 latach przekładania inwestycji za rządów PO, w końcu budowana jest S3 w okolicach Jawora, dzięki czemu Jawor zyskał szanse na ożywienie gospodarcze a jaworzanie na pracę. Na dole: W gminie zwalniani są jaworzanie, zatrudniani ludzie spoza Jawora, w powiecie ludzie (jaworzanie) dotychczas zatrudnieni nie zostali zwolnieni i wymienieni na swoich, a pomimo to są efekty pracy.
Lubię to! 7
neutralność
neutralnośćneutalnie patrząć20 listopada 2016 o 09:33
No rzeczywiście nie jesteś z żadnej partii....bardzo obiektywna i neutralna wypowiedź.
Tylko, że już to czytałam wielokrotnie-jedna wypowiedź tylko przeredagowana wielokrotnie pisana pod każdym tematem.
Lubię to! 2
neuralnie patrząc
neuralnie patrzącneutalnie patrząć20 listopada 2016 o 09:50
możesz sobie wierzyć lub nie, albo sobie wmawiać co chcesz, ale nie jestem z żadnej partii i oceniam pod kątem tego co konkretnie przeciętny Kowalski, Malinowski, Nowak, etc. traci lub zyskuje jak rządzą ludzie z danych ugrupowań
Lubię to! 2
neutralnie patrząc
neutralnie patrzącneutalnie patrząć20 listopada 2016 o 10:04
Nie każdy wyborca należy do partii, ale każdy na kogoś musi oddać swój głos w wyborach. Ja wychodzę z założenia, że nie słowa, a czyny świadczą o kimś. Obserwuję więc też jakim zaufaniem można obdarzyć dane ugrupowanie, danego kandydata-co obiecuje w czasie kampanii wyborczej a jak postępuje, gdy zostanie wybrany i jak to się przekłada na mieszkańców lokalnej wspólnoty, a konkretnie jaworzan. To jakimi kryteriami oceny i wyboru kierują się inni jaworzanie zostawiam ich własnej ocenie.
Lubię to! 3
obektywnie
obektywnieneutalnie patrząć20 listopada 2016 o 10:32
Zobacz proszę np. co się dzieje na jednej sali obrad-2 radnych, z dwóch różnych ugrupowań, pod rządami 2 różnych przełożonych-Andrzej Madej został zwolniony, Ewelina Szynkler nie, mało tego-głosowała za jego zwolnieniem. Sama wyciągnij z tego własne wnioski.
Lubię to! 5
czesiek
czesiekneutalnie patrząć20 listopada 2016 o 13:06
jak czytam ,że za rządów PIS budowana jest wreszcie S3 to mi ręce opadają.Tak mogą pisać tylko ignoranci którzy w życiu nic nie zbudowali i nie mieli do czynienia z Polską machną administracyjną.Może jak byś był naprawdę obiektywny to byś raczył zauważyć że przez rok rzadów PIS nie ogłoszono i nie zakończono ani jednego !!! przetargu na budowę jakiejkolwiek infrastruktury.
Lubię to! 2
do czesiek
do czesiekneutalnie patrząć20 listopada 2016 o 13:16
Nie śledzę przetargów rządowych, ale wiem od jak dawna jaworzanie walczyli o budowę S3-ile listów mieszkańców, uchwał intencyjnych zostało wysłanych, ile demonstracji z inicjatywy Ruchu Obywatelskiego Reanimacja, aby budowa jaworskiego odcinka nie była odkładana do realizacji na bliżej nieokreślony czas przez 8 lat-czyli za rządów zdajsie PO. http://jawor.naszemiasto.pl/artykul/w-jaworze-chca-drogi-s3-i-obwodnicy,774134,art,t,id,tm.html http://jawor24h.pl/powiat/wiadomosci/2609/obwodnica-dla-jawora-realna-szansa-czy-zludna-nadzieja
Lubię to! 2
cześku, bądx obiektywnym do końca
cześku, bądx obiektywnym do końcaneutalnie patrząć20 listopada 2016 o 13:51
Robert Kropiwnicki 16.12.2010r. objął mandat poselski w miejsce Janusza Mikulicza. W wyborach do Sejmu w 2011r. z powodzeniem ubiegał się o reelekcję. Jako poseł PO (wybrany także przez jaworzan), należał do partii rządzącej, znał wielu parlamentarzystów, ministrów z nadania tej partii, a mimo to strategiczna dla Jawora budowa S3, która zgodnie z pierwotnym planem miała być gotowa do końca 2013 roku, na początku 2011 roku przez ówczesnego Ministra Infrastruktury Cezarego Grabarczyka przesunięta została na bliżej nieokreśloną przyszłość, pomimo protestów ówczesnego burmistrza Jawora oraz starosty Jaworskiego, występujących w imieniu mieszkańców Jawora i Powiatu Jaworskiego, kilkakrotnej interwencji do najwyższych władz państwowych przez Ruch Obywatelski „Reanimacja” ze Stanisławem Habiakiem na czele, petycja nie zyskała wówczas szerszego poparcia wśród parlamentarzystów.
Lubię to! 3
Irmina
Irmina18 listopada 2016 o 17:02
To niebywałe, żeby atakować radnego, który ma rację. Nie otrzymał odpowiedzi od burmistrza Bery. Bera jest zobowiązany jako urzędnik do przestrzegania kodeksu administracyjnego. Nic jego nie zwalnia od tego.
Lubię to! 8
Jan W.
Jan W.3 listopada 2016 o 07:50
Niech radni zajmą się pracą dla miasta i mieszkańców. A radni rządzący niech wreszcie zrozumieją, że oprócz ludzi im schlebiających są też tacy, który mają pewne zastrzeżenia i może niech się zastanowią czy oby nie bezpodstawnie.
Lubię to! 3
Reklama
wyboCCrca
wyboCCrca3 listopada 2016 o 00:12
Nie podobało mi się wystąpienie radnego Bandera. W mojej ocenie za dużo w jego wypowiedzi agresji.
Lubię to! 13
wyborca
wyborca3 listopada 2016 o 00:10
Zapraszam radnego Bandera na ul. Wrocławską.. Chodnik tam jest w opłakanym stanie. Tym powinien się radny zajmować. Po to go wybraliśmy
Lubię to! 7
Ciekawski
Ciekawski2 listopada 2016 o 23:45
Pawlinow (detektyw) prowadzi skrupulatne notatki, czy może jest czytnik kart wejściowo-wyjściowych? Czym różni się pół godzinne wyjście pod koniec z sesji, od opuszczenia na pół godziny w środku sesji i to na dodatek w sprawach służbowych? Jak klasyfikuje ważność zdarzeń losowych?
Lubię to! 16
.
.Ciekawski3 listopada 2016 o 07:55
to pytanie powinno być zadane oficjalnie, bardzo interesuje mnie odpowiedź.
Lubię to! 4
nbc
nbc.17 listopada 2016 o 23:45
Maciej P. skompromitował się samoczynnie. Poziom radnego b. słaby.
Lubię to! 7
Luśka
Luśka30 października 2016 o 08:22
takie osoby powinny zniknąć z życia publicznego - amen
Lubię to! 6
załamka
załamka29 października 2016 o 14:29
ŻENADA!!!!!!!!!!! i oni na każdej sesji dyskutują o takich *** MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lubię to! 4
Maciej Gwoździewicz
Maciej Gwoździewicz28 października 2016 o 23:38
Z małej chmury duży deszcz. Jakby w sejmie analizowali co kto gdzie o kim napisał, to do tej pory PiS nie zdążyłby wprowadzić do trybunału swoich sędziów.
Lubię to! 4
Tynade
Tynade28 października 2016 o 20:57
Sam mnie piszę tych artykułów.
Lubię to! 0
Zenek
Zenek28 października 2016 o 19:01
Ależ to żenada. Posiedzenia rady są po to by podejmować decyzje dotyczące nas wyborców a nie na jedzenie tortów. Nie podoba mi się to . My wam- radni płacimy z naszych podatków, odnoszę wrażenie, że wy się dobrze bawicie zamiast pracować.
Lubię to! 9
aj
ajZenek28 października 2016 o 20:18
Tort był w przerwie ;-)
Lubię to! 1
Olek
Olekaj28 października 2016 o 21:45
Po to była przerwa właśnie.
Lubię to! 1
Wyborca
Wyborcaaj28 października 2016 o 22:11
Panie przewodniczący coś się panu pomyliło od dwóch lat w końcu mamy wolność słowa,a Pan uczy Pana Detynę co może ,a co nie na prywatnym profilu?Peowskie metody.Szkoda,że oddałem na Pana głsos.
Lubię to! 13
DygnitarzzJawora
DygnitarzzJawora28 października 2016 o 15:34
Brawo Krzysztof Detyna!!
Brawo Krzysztof Kowalczyk!!
Jestem Waszym fanem!!
Znam Was osobiście i wiem, że dobre z Was chłopaki :)
Ups...nie wiem czy "dobre chłopaki" to powiedzenie wśród kiboli, bądź grypsery więziennej :))
Pozdrawiam.
Lubię to! 18
ses
ses28 października 2016 o 14:45
A mnie podobała się reakcja Jacka Wieczorka. Delikatnie, powoli ujął to co brakowało w tej dyskusji. Artykuł w gazecie bardzo dobrego i aktywnego radnego Detyny pojawił po odrzuconej skardze na burmistrza, gdzie chyba większość osób patrząc obiektywnie przyznałaby, że była ona ZASADNA. I to były okoliczności użycia takich, a nie innych słów.
Lubię to! 20
sceptyk
sceptykses28 października 2016 o 22:32
Artykuł z nazwaniem burmistrza "capo di tutti capi" (czyli szef mafii) ukazał się PRZED a nie PO sesji na temat skargi.
Przestańcie już tak bronić tego Detyny, bo to po prostu bezczelny typ jest i tyle. Radni od burmistrza i tak mają świętą cierpliwość do wysłuchiwania jego insynuacji. Ale gdzie ja to piszę, przecież ten portal i gazeta powstały po to, aby cokolwiek się wydarzy to oczywiście "Wina Bery" (dawniej: Wina Tuska). Za to wam płacą mocodawcy...
Lubię to! 4
do sceptyk
do sceptyksceptyk28 października 2016 o 22:46
Bezczelny to chyba jest twój wpis. Sam rzucasz insynuację za insynuacją, ale nie masz odwagi podpisać się nazwiskiem pod swoimi słowami. Detyna ma odwagę.
Lubię to! 9
sceptyk
sceptyksceptyk29 października 2016 o 21:01
Odezwał się odważny, co to się podpisuje nazwiskiem...To nie są żadne insynuacje: po prostu wiem, kto finansuje tę gazetkę, bo sam się pochwalił! Ciekawe, czy Detyna będzie taki odważny, jak w znajdzie się w sądzie?!
Lubię to! 0
do sceptyk
do sceptyksceptyk30 października 2016 o 01:50
Ja nie obrażam innych z nazwiska...
Lubię to! 5
Reklama
Maksymilian
Maksymilian28 października 2016 o 13:57
fajne macie te sesje. jak nie jecie tortów to toczycie rozmowy typu "tata, a marcin powiedział".... panie bander wstawka z mafią pierwsza klasa :D normalnie brawo ty! brakowało mi jedynie komentarza pani o blond włosach. byłaby to chyba wisienka na tym torcie :) ps. kiedy macie następne spotkanie?
Lubię to! 9
bolo
bolo28 października 2016 o 13:18
Radny Detyna próbuje się kreować na człowieka typu L.Moczulskiego.Wielkie słowa w "małym człowieku". Ciągle tylko słowa i tzw.chciejstwo.Poza tym wielka pustka i kreatywność własnej osoby. Weż się w końcu chłopie do pracy i nie blokuj mandatu.Szermowanie ciągle opinią publiczną to chwyt poniżej pasa.Ja i moi znajomi mamy pana dość!!! Nadąza pan?
Lubię to! 4
trolo
trolobolo28 października 2016 o 14:03
"Poza tym wielka pustka i kreatywność własnej osoby"

Kreatywność własnej osoby? po jakiemu to jest?

"Wielkie słowa w małym człowieku"

To raczej pasuje do innych z "kreatywnością własnej osoby", cokolwiek to oznacza.

Idę o zakład, że nie nadążasz hahaha.
Lubię to! 6
bolo
bolotrolo28 października 2016 o 15:58
Masz kłopot żeby czytać ze zrozumieniem ? Zwykły "troll"o internetowy.Ten sługus Kukiza to jakiś krewny?
Lubię to! 0
trololololo
trololololotrolo29 października 2016 o 11:11
Kłopot to masz Ty - z poprawną polszczyzną. A dystansu do siebie zero.
Lubię to! 1
rumcajs
rumcajsbolo28 października 2016 o 14:09
show must go on
Lubię to! 0
puknij się w czółko
puknij się w czółkobolo28 października 2016 o 14:23
to raczej ktoś inny powinien w końcu wziąć się do pracy a nie wozić się na czyjeś pracy i jej efektach i to w dodatku za grube publiczne pieniądze
Lubię to! 6
bolo
bolobolo28 października 2016 o 17:41
Tzw.lapsus jęz.(miało być kreowanie).Tyle hałasu o nic.
Lubię to! 0
-
-28 października 2016 o 12:03
Radny Kowalczyk jestem Panem bardzo mocno rozczarowana. Jesteś Pam taki sam jak radny Detyna ( to nie był komplement). Szkoda!!!
Lubię to! 4
eh
eh-28 października 2016 o 12:32
Nie rozpłacz się eve...
Lubię to! 9
Daniel
Danieleh28 października 2016 o 14:28
Tak stanąć w obronie człowieka- innego radnego na którego rzucili się ostatnio nazywasz zawiedzeniem?. Dla mnie to objaw tego, że są jeszcze osoby które nie pozwolą tak wypowiadać się o Jaworzanach i to cenię. Oby więcej było na tej sali osób są tak wyczulone społecznie
Lubię to! 11
Komentator
Komentator-23 lutego o 22:10
Dobrze że napisalaś, że to nie był komplement, bo wielu tak by to odebrało.
Lubię to! 1
Fan
Fan28 października 2016 o 11:15
Proszę o wycinek tylko z szefem klubu razem, please
Lubię to! 7
krasnal hałabała
krasnal hałabała28 października 2016 o 11:09
domowe przedszkole czy słońce czy deszcz...
Lubię to! 1
lolo
lolo28 października 2016 o 11:06
Teraz to Detyna ich po prostu zaorał...
Lubię to! 17
sceptyk
sceptyk28 października 2016 o 10:17
A Krzyś Kowalczyk ma nową funkcję - advocatus diaboli???!
Lubię to! 3
sceptyk
sceptyk28 października 2016 o 10:15
Brawo Michał Bander, nareszcie ktoś powiedział prawdę w oczy temu pieniaczowi. BRAWO! BRAWO! BRAWO!
Lubię to! 3
...
...sceptyk28 października 2016 o 10:43
Ha ha ha ha ha ha! :-) musiałeś Bander sam o sobie napisać :-)
Lubię to! 20
B
Bsceptyk28 października 2016 o 11:52
dla mnie wystąpienie Bandera było jakimś nieporozumieniem
Lubię to! 16
cvc
cvcsceptyk29 października 2016 o 20:36
Bander jest pieniaczem. Rozpętał wojnę,którą sromotnie przegrał.
Lubię to! 6
Obserwator
Obserwator28 października 2016 o 09:19
Do Kowalczyka Bander to Ci jeszcze jakiś rok świetlny brakuje
Lubię to! 17
andrzej
andrzej28 października 2016 o 09:09
Mam wrażenie, że kompletnie niezrozumiały bełkot, zlepek słów, płynął z ust Kowalczyka.
"Co w głowie to i na języku"
Lubię to! 3
retro
retroandrzej28 października 2016 o 14:36
to przyjdź, posłuchasz na żywo i wyrobisz sobie zdanie. Nagłośnienie rzeczywiście fatalne. Ale przekaz konkretny i prawdziwy - czekamy na bum inwestycyjny od 2 lat. Nie wiem co dla ciebie jest niezrozumiałe?
Lubię to! 11
Marta
Martaandrzej28 października 2016 o 14:50
Faktycznie nie można go zrozumieć.
Lubię to! 2
Kratka
KratkaMarta29 października 2016 o 01:04
Kiepskie nagłośnienie i tyle.
Lubię to! 0
Reklama
M&M
M&M28 października 2016 o 08:58
Taki agent Maciej i agent Michał? M&Msy?
Lubię to! 12
Fan MP i MB
Fan MP i MBM&M28 października 2016 o 21:57
Razem i obok siebie. Jak Patafil i Filopat- jak w dawnej bajce....
Lubię to! 4
Były pański wyborca
Były pański wyborca28 października 2016 o 08:48
Swoją drogą Panie Macieju Pawlinow: zachował się Pan jak agent specsłużb obserwując kto wychodzi, na ile minut itp. Oczywiście interesuje Pana tylko obóz przeciwnika. Super, że siedzicie z tym od lustracji skarbowej obok siebie. Pasujecie
Lubię to! 15
oskarżenia z sufitu
oskarżenia z sufituByły pański wyborca28 października 2016 o 10:57
Nie wspominając, że jeśli radny wyszedł do biura rady to chyba nie po to, żeby załatwiać swoje prywatne sprawy...
Lubię to! 10
Fan MP i MB
Fan MP i MBByły pański wyborca28 października 2016 o 21:56
Razem i obok siebie. Jak Patafil i Filopat- jak w dawnej bajce....
Lubię to! 5
Antek
Antek28 października 2016 o 08:43
Ale masz Emilian "asa" w swojej stajni :-) uuuuuuuuu, grubo
Lubię to! 14
Ewlin
Ewlin28 października 2016 o 08:39
I podrzucił Dorocie Bober gazetę, żeby mu znalazła tekst! :-) widzieliście to? Trzeba było dać Szynklerowej :-) od razu by znalazła
Lubię to! 16
mur
murEwlin28 października 2016 o 09:02
Szynklerowa powiedziała, że nie czytała, ale wie co napisał
Lubię to! 16
ale jazda
ale jazdaEwlin28 października 2016 o 09:12
Dla mnie ta cała sytuacja wygląda tak jak w staropolskim przysłowiu-na złodzieju czapka gore. Skoro radny w artykule nie odniósł się do radnych, a oni tak to odczytali, to niech samo sobie odpowiedzą dlaczego
Lubię to! 14
GG
GG28 października 2016 o 08:09
A już myślałem że jedynym punktem tej sesji było jedzenie tortu i gratulacje dla "najlepszego samorządowca".
Lubię to! 11
Koma 3
Koma 328 października 2016 o 07:48
Puśćcie tego pajaca solo. Nie wszyscy doczekają do jego występu a szkoda, żeby przegapili :-)
Lubię to! 9
Koma 3
Koma 328 października 2016 o 07:47
Ha ha ha ha ha ha ha ha ha 8
Lubię to! 4
Waldek
Waldek28 października 2016 o 07:01
Występ tego młodego nadaje się na noc kabaretową , ha ha ha
Lubię to! 15
Jaworzanin
Jaworzanin28 października 2016 o 06:47
Jestem zszokowany występem tego gościa w okularach. Co on robi w tej radzie???
Lubię to! 15
Fan bandera
Fan bandera28 października 2016 o 06:36
Bander przeszedł sam siebie. Takiej komedii dawno nie widziałem. Z którego kabaretu się urwał?
Lubię to! 11
Ola
OlaFan bandera28 października 2016 o 08:13
Wstyd chłopczyku w okularkach,po prostu wstyd.
Lubię to! 14
Olek
OlekFan bandera28 października 2016 o 08:15
Panie Bander bycie radnym jest to poświęcenie,a nie lans.
Lubię to! 14
Alan
AlanFan bandera28 października 2016 o 08:17
Ośmieszył się koleś w okularkach.Zatopił klub.
Lubię to! 15
Jaro
JaroFan bandera28 października 2016 o 08:18
Panie Pawlinow ilu radnych od was opuszcza sesję w czasie jej trwania?
Widać to na nagraniach.
Lubię to! 16
Jarek
JarekFan bandera28 października 2016 o 08:21
Panie Iwański wy zacznijcie szanować ludzi.
Lubię to! 16
Reklama

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.