Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FILM, FOTO) Święto Patrona w I LO w Jaworze

W I Liceum Ogólnokształcącym im. Księcia Bolka I w Jaworze odbyło się coroczne Święto Patrona. Tradycyjnie, było na poważnie i na wesoło.

Na wstępie głos zabrał dyrektor Mieczysław Michalski, po czym wicestarosta Arkadiusz Baranowski nagrodził najlepszych uczniów za szczególne osiągnięcia w nauce. Dyrektor szkoły wraz z przewodniczącym Rady Rodziców Radosławem Prokopowiczem wręczyli natomiast nagrody za wyniki w konkursach.

Później głos zabrał dr inż. Maciej Gwoździewicz. Najpierw w imieniu dziekana Wydziału Elektrycznego Politechniki Wrocławskiej prof. Waldemara Rebizanta odczytał list gratulacyjny oraz zaprosił uczniów jaworskiego LO na zajęcia praktyczne z podstaw elektrotechniki do laboratorium Politechniki Wrocławskiej w lutym 2018 roku.

Następnie dr inż. Gwoździewicz odczytał list gratulacyjny oraz wręczył upominki dla jaworskiego LO (w postaci multimetrów cyfrowych oraz książek technicznych o tematyce instalacji elektrycznych) w imieniu prezesa Oddziału Wrocławskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich dra inż. Andrzeja Hachoła. Swoje wystąpienie zakończył zaproszeniem uczniów I LO do wzięcia udziału w konkursie elektrycznym, który odbędzie się w maju 2018 roku na terenie szkoły.

Na zakończenie odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów. Tym razem nad Księciem Bolkiem odbył się sąd. Momentami było groźnie, ale ostatecznie zakończyło się happy endem.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.