Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FILM, FOTO) Służba Liturgiczna zagrała w piłkę

W Jaworze odbyły się Eliminacje Turnieju Piłki Halowej Służby Liturgicznej Diecezji Legnickiej. Rywalizacja toczyła się w trzech kategoriach: ministranci, lektorzy młodsi i lektorzy starsi.

Sportowe współzawodnictwo poprzedziła Msza św. w kościele pw św. Marcina. Wśród najmłodszych najlepsza okazała się drużyna parafii pw. Narodzenia NMP w Złotoryi. Kolejne miejsca zajęły zespoły zespoły parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Ulesiu oraz parafii pw. św. Jadwigi w Złotoryi.

W kategorii lektorów młodszych wygrała reprezentacja parafii pw. św. Jadwigi Śląskiej w Złotoryi, przed drużynami parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Legnicy i parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Legnicy.

Natomiast wśród lektorów starszych tryumfowała drużyna parafii pw. św. Marcina w Jaworze przed zespołami parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Jaworze, parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Legnicy oraz parafii pw. Trójcy Świętej w Legnicy.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Quiq
Quiq12 marca o 12:34
Brawo Księciu za organizację :)
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.