Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FILM, FOTO) Charytatywny moto piknik dla Hani

W sobotę, 19 sierpnia na terenie OW Jawornik odbył się charytatywny piknik, podczas którego zbierane były środki na leczenie i rehabilitację Hani Winter.

Hania wskutek okołoporodowego niedotlenienie mózgu choruje na mózgowe porażenie dziecięce - postać spastyczna czterokończynowa i wiotka na osi głowa - tułów. Dziewczynka jest dzieckiem leżącym, bez kontaktu słownego. Jednak mimo tak wielu przeżyć i codziennego zmagania się z bólem towarzyszącym spastyce, Hania jest bardzo wesołą, uśmiechniętą i rezolutną dziewczynką. Mama Hani - Marzena Winter wspólnie ze Stowarzyszeniem Charytatywnym DAMY RADĘ zorganizowali piknik charytatywny, z którego zebrane środki zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację dziewczynki. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.