Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FILM) Dożywocie za uduszenie

Karę dożywotniego pozbawienia wolności usłyszał dziś w Sądzie Okręgowym w Legnicy Zbigniew K., który rok temu w Jaworze udusił swoją ciężarną partnerkę.

Sąd stwierdził, że nie ma okoliczności łagodzących w tej sprawie. 35-letni Zbigniew K. po uduszeniu swojej ciężarnej wówczas 31-letniej partnerki, opowiadał znajomym, że jest ona chora na raka i już jej nie zobaczą.

Do zbrodni doszło w zajmowanym przez parę mieszkaniu na terenie Jawora, 17 stycznia 2017 r. Mężczyzna podczas kłótni udusił szalikiem swoją partnerkę Iwonę K. po tym, jak ta oznajmiła mu, że nie jest ojcem jej dziecka.

Zbigniew K. był już w przeszłości karany. O warunkowe zwolnienie z więzienia mężczyzna będzie mógł się ubiegać po 25 latach.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

rubik
rubik31 stycznia o 22:39
oj klocek, klocek
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.