Logo Jawor24h.pl
Reklama
Get Adobe Flash Player. Embedded with the help of embed-swf.org.
Przyjdź do Salonu Play w Jaworze

(Film) Bander za Olszewskiego [CAŁOŚĆ]

Podczas styczniowej sesji z funkcji wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej odwołany został Grzegorz Olszewski. Jego miejsce zajął Michał Bander.

Materiał dzięki uprzejmości Telewizji Jawor.

 

Poniżej przypominamy najmocniejsze sesyjne wystąpienie nowego wiceprzewodniczącego, z października ubiegłego roku, skierowane do konkurenta w środowych wyborach:

 

Reklama

Komentarze (125)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

że tak zapytam
że tak zapytam15 lutego o 08:33
A żona radnego Pawlinowa to wygrała ten nabór na kasjera w Ratuszu?
Lubię to! 0
tak to widzę
tak to widzę7 lutego o 11:55
widać nawet tutaj zapanowały dyktatorskie rządy-kto nie z Mieciem, tego zmieciem
Lubię to! 3
fakt
fakttak to widzę8 lutego o 11:35
mało demokratyczny jest argument "Bo tak"
Lubię to! 2
emerytka
emerytka7 lutego o 00:32
Panie i panowie radni chodniki nie są odśnieżone. Jak szłam na cmentarz to dosłownie na chodniku ślizgawka . Kto za to odpowiada ? Ktoś przecież ma obowiązek odśnieżać chodniki ?
Lubię to! 4
ktoś to zrobić musi
ktoś to zrobić musiemerytka7 lutego o 12:35
Skoro radni wyręczają ZLK w nasadzaniu zieleni, to może i w odśnieżaniu by też wyręczyli?
Lubię to! 4
zdziwiony
zdziwiony6 lutego o 19:12
Słyszałam,że kandydaturę radnego Bandera zgłosił przewodniczący daniel Iwański ?
Lubię to! 4
smutne
smutnezdziwiony6 lutego o 19:44
Bardziej istotne jest to kto zgłosił wniosek o odwołanie Olszewskiego i jak to uzasadnił. Daniel Iwański jest z PO, więc się nie dziwię, że zgłosił Bandera z PO. Zresztą już w ogóle się nie dziwię jego zachowaniu, rozczarował mnie jako człowiek, a naprawdę miałam o nim dobre zdanie, zwłaszcza znając rodzinę, z której pochodzi. Straszne jest to jak pieniądze, polityka, czy inna Mamona potrafią zmienić CZŁOWIEKA.
Lubię to! 9
real
realzdziwiony6 lutego o 22:30
większość ludzi teraz uśmiecha się do nich i łasi, bo są u władzy, prawdziwe zdanie na swój temat poznają, gdy to się skończy
Lubię to! 8
wyborca
wyborca6 lutego o 19:10
Czekamy na ruchy naszych radnych.
Lubię to! 3
?
?wyborca6 lutego o 21:07
radnych bezradnych, czy radnych zaradnych?
Lubię to! 3
jak to się mówi
jak to się mówiwyborca8 lutego o 10:13
w kupie siła Panowie
Lubię to! 2
Irmina
Irmina5 lutego o 17:08
Skoro p. radny Olszewski i radny Detyna mają wiedzę o tym, ze coś jest robione ponad prawem mają obowiązek zawiadomic odpowiednie służby.Taka ich powinność.
Lubię to! 5
zobaczymy
zobaczymyIrmina5 lutego o 22:17
mieszkańcy do reprezentowania swoich interesów i obrony swoich praw wybierają społecznych funkcjonariuszy publicznych (radnych gminnych i powiatowych, posłów i senatorów), którym udzielają mandatu społecznego do podejmowania trudnych, ale odważnych decyzji, więc mają 2 wyjścia-albo pozwalać się poniżać na oczach mieszkańców, albo mieszkańców reprezentować w obronie ich interesów i praw
Lubię to! 4
samorząd lokalny
samorząd lokalnyIrmina6 lutego o 10:05
radni opozycyjni mają wiele możliwości, jeśli widzą, że burmistrz wg nich i mieszkańców, których reprezentują działa niewłaściwie http://samorzad.infor.pl/sektor/organizacja/ustroj_i_jednostki/388103,Jak-odwolac-ze-stanowiska-wojta-burmistrza-prezydenta.html
Lubię to! 3
samorząd lokalny
samorząd lokalnyIrmina6 lutego o 10:40
Radni opozycyjni mają możliwości, jeśli widzą, że burmistrz wg nich i mieszkańców, których reprezentują działa niewłaściwie. K.p.k.-Art. 304. § 1. Każdy dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub Policję. § 2. Instytucje państwowe i samorządowe, które w związku ze swą działalnością dowiedziały się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu, są obowiązane niezwłocznie zawiadomić o tym prokuratora lub Policję oraz przedsięwziąć niezbędne czynności do czasu przybycia organu powołanego do ścigania przestępstw lub do czasu wydania przez ten organ stosownego zarządzenia, aby nie dopuścić do zatarcia śladów i dowodów przestępstwa. § 3.  Zawiadomienie o przestępstwie, co do którego prowadzenie śledztwa przez prokuratora jest obowiązkowe, lub własne dane świadczące o popełnieniu takiego przestępstwa Policja przekazuje wraz z zebranymi materiałami niezwłocznie prokuratorowi.
Lubię to! 3
samorząd lokalny
samorząd lokalnyIrmina6 lutego o 10:46
Radni opozycyjni mają możliwości, jeśli widzą, że burmistrz wg nich i mieszkańców, których reprezentują działa niewłaściwie. Radny Detyna poskarżył się do rady gminy na bezczynność burmistrza, ale w większości panaburmistrzowa rada uznała jego skargę za bezzasadną (choć ewidentnie nastąpiło nieprawidłowe działanie organu wykonawczego). Teraz burmistrz nie udzielił mu informacji publicznej w zakresie ustalani taryf na wodę i ścieki dla ościennych gmin, więc ma prawo skorzystać z trybu skargowego do WSA na bezczynność burmistrza w zakresie udostępniania informacji publicznej.
Lubię to! 5
powaga pełnionej funkcji
powaga pełnionej funkcjiIrmina6 lutego o 14:36
myślę, że panowie radni, którzy na własnej skórze odczuli negatywne działanie, powinni powziąć jakieś skuteczne kroki, inaczej dadzą ciche przyzwolenie na takie ich dalsze traktowanie
Lubię to! 4
Amator
Amator5 lutego o 00:27
Olszewski mógł mocniej przyp...ć. Rozmył sprawę. Zachowawczo.
Lubię to! 4
z
zAmator5 lutego o 08:56
Nie mógł,bo to Człowiek moralnie czysty i szlachetny.
Lubię to! 2
i co mu z tego?
i co mu z tego?z5 lutego o 08:58
widać tacy ludzie są niewygodni, przeszkadzają
Lubię to! 5
w czym problem?
w czym problem?Amator5 lutego o 15:13
nic straconego-teraz jest wolny, może mówić, to co chce
Lubię to! 5
Komentator
Komentatorw czym problem?6 lutego o 14:41
Ale nie mówi.
Lubię to! 2
albo albo
albo albow czym problem?6 lutego o 14:46
skoro nie mówi, to albo słusznie go odwołali, albo on zamiast jałowo mówić, to teraz produktywnie działa
Lubię to! 2
loluś
loluś4 lutego o 20:04
Popieram w 100 %. Radni z opozycji powinni zawiadomić odpowiednie organy państwowe, że coś jest na rzeczy. Niech to sprawdzą ludzie do tego powołani.
Lubię to! 7
nie tylko funkcjonariusz publiczny
nie tylko funkcjonariusz publicznyloluś5 lutego o 09:09
art. 304 § 1 K.p.k.-Każdy, dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu, ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub Policję.
Lubię to! 5
Jaśmin
Jaśmin4 lutego o 19:53
radni z opozycji powinni zawiadomić odpowiednie władze,że coś jest nie tak. Myśmy po to ich wybrali ! To na nich spoczywa obowiązek powstrzymania kolesiostwa, nepotyzmu itd. Nie obywatel ma za nich wykonywać pracę. To oni biorą za to pieniądze. My możemy im tylko pomóc.
Lubię to! 6
do Jaśmin
do JaśminJaśmin5 lutego o 10:47
mieszkańcy do reprezentowania swoich interesów i obrony swoich praw wybierają społecznych funkcjonariuszy publicznych (radnych gminnych, powiatowych, posłów i senatorów), którym udzielają mandatu społecznego do podejmowania trudnych, ale odważnych decyzji, do tego w publicznych instytucjach i organach zatrudniona jest cała rzesza zawodowych funkcjonariuszy publicznych, którzy dysponują wiedzą, narzędziami i określonymi obowiązkami, zwykły obywatel przy tym wszystkim jest kroplą w morzu
Lubię to! 4
zwykły obywatel
zwykły obywatelJaśmin5 lutego o 11:17
K.p.k.-Art. 304. § 1. Każdy dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub Policję. § 2. Instytucje państwowe i samorządowe, które w związku ze swą działalnością dowiedziały się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu, są obowiązane niezwłocznie zawiadomić o tym prokuratora lub Policję oraz przedsięwziąć niezbędne czynności do czasu przybycia organu powołanego do ścigania przestępstw lub do czasu wydania przez ten organ stosownego zarządzenia, aby nie dopuścić do zatarcia śladów i dowodów przestępstwa. § 3.  Zawiadomienie o przestępstwie, co do którego prowadzenie śledztwa przez prokuratora jest obowiązkowe, lub własne dane świadczące o popełnieniu takiego przestępstwa Policja przekazuje wraz z zebranymi materiałami niezwłocznie prokuratorowi.
Lubię to! 4
Jawor moje miasto
Jawor moje miasto4 lutego o 18:55
I to wszystko za pieniądze podatników, zmiany posadek, awanse, zwalnianie, degradowanie ludzi kompetentnych, doświadczonych. Ludzie! Nic naprawdę nie da się zrobić z tym kolesiostwem i nepotyzmem??????
Lubię to! 8
gdy
gdyJawor moje miasto4 lutego o 19:00
mieszkańcy wybrali radnych do reprezentowania ich interesów i innych funkcjonariuszy publicznych do ochrony prawa
Lubię to! 6
zwykły obywatel
zwykły obywatelJawor moje miasto4 lutego o 19:25
Od egzekwowania prawa i rozliczania z jego naruszania są odpowiednie służby, które są do tego zatrudnione, mają wszelkie uprawnienia, narzędzia i biorą za to pieniądze. Z każdą patologią, łamaniem prawa, itp. da się coś zrobić, tylko trzeba coś robić. Kto ma to robić? Zwykły obywatel, który nie ma żadnej ochrony, wsparcia, narzędzi, itp.?
Lubię to! 6
zadaj to pytanie tam gdzie trzeba
zadaj to pytanie tam gdzie trzebaJawor moje miasto4 lutego o 19:35
wiele nieprawidłowych rzeczy dzieje się na oczach ludzi i ludzi zatrudnionych w odpowiednich organach i wszystko praktycznie podane jest "na tacy", a każdy organ może i w zasadzie powinien działać też "z urzędu", a nie tylko na zgłoszenie
Lubię to! 4
ptak
ptakJawor moje miasto4 lutego o 19:56
To już nie moje miasto. !!!!! Ludzie są smutni, rozżaleni, zawiedzeni. Zresztą wcale się im nie dziwię. Najwyższy czas powiedzieć głośno, że mamy tego DOSYC
Lubię to! 7
brak reakcji utwierdza w działaniu
brak reakcji utwierdza w działaniuJawor moje miasto4 lutego o 22:26
tak się zachowuje człowiek, który czuje się BEZKARNYM
Lubię to! 4
Reklama
wyborca
wyborca4 lutego o 18:41
Jestem oburzony taką postawą . Radny Olszewski był bardzo dobrym wice. Teraz w nastepnych wyborach my (45 osób ) nie zagłosujemy na Berę i jego radnych
Lubię to! 6
Rysiek
Rysiek2 lutego o 18:06
Teraz mamy cały obraz tego co nam zgotował burmistrz Bera i jego radni.
Lubię to! 9
2
231 stycznia o 21:25
co za szopka .... ale faza...pfffffffffff
Lubię to! 3
katoliczka
katoliczka31 stycznia o 20:11
Ja już nie chodzę do tego kościoła. Tak jak obiecałam !.
Lubię to! 5
z parafii
z parafiikatoliczka31 stycznia o 21:09
ja do tego kościoła dalej chodzę-pomodlić się do Boga, ale na tacę już nie daję i księdza po kolędzie nie przyjęłam
Lubię to! 6
Do z parafii
Do z parafiiz parafii1 lutego o 18:37
Bardzo dobrze robisz, popieram ciebie. Ja też tak robię. Na tacę temu księdzu nic nie daję, po kolędzie księdza nie wpuszczam.
Lubię to! 6
Helek
Helek31 stycznia o 20:09
Ciekaw jestem co na takie zagrania rady miejskiej ma do powiedzenia ksiądz, który dziękował Berze na jarmarku Bożonarodzeniowym.
Lubię to! 10
Zdzisław
Zdzisław31 stycznia o 19:53
Nie podobają mi się takie praktyki. Już my wiemy , kogo pogonimy z ratusza w przyszłych wyborach.
Lubię to! 12
pajac
pajac31 stycznia o 18:22
A może tak zawiadomić kuratora ?
Lubię to! 4
Irmina
Irmina31 stycznia o 18:20
Nauczyciel powinien świećić przykładem ! Patrzą na nauczyciela uczniowie. To jego naśladują. Mi jest wstyd za postawy nie których nauczycieli radnych.
Lubię to! 11
flanelciahehe
flanelciahehe31 stycznia o 18:05
najwidoczniej pozbywa się Bera opozycjonistów, z Panem Olszewskim na czele, bo przecież był vice przewodniczącym. Co do iwańskiego, gdyby tak przypatrzeć się jego mimice, mowie niewerbalnej ciała, to sam jeszcze zastanawia się co on tutaj robi, ktoś go wepchał, niech siedzi, szkoda słów. . . . . .
Lubię to! 11
!!!!
!!!!31 stycznia o 15:54
skąd takie zdziwienie ? Odkąd pamiętam to NAUCZYCIELE zdominowali rady gmin,województw, sejm i nawet każdy rząd po 1989r . (nasza posłanka). Widać są tak bardzo " zapracowani" .
Lubię to! 3
Reklama
...
...31 stycznia o 15:19
Piękny przykład dają nauczyciele w radzie miasta oj piękny. Jak to oglądają uczniowie to co mogą sobie pomyśleć o takich postawach? Jak będą traktować swoich kolegów? Dziadostwo
Lubię to! 10
Irek
Irek31 stycznia o 10:39
Jestem wyborcą Daniela Iwańskiego i teraz mi wstyd. Głos rozwagi to radny Wieczorek, takich radnych potrzeba.
Lubię to! 14
Sylwek
Sylwek30 stycznia o 18:52
Nie podoba mi się postawa p. Daniela Iwańskiego . Jest nauczycielem , powinien uszanować nas wyborców i przeczytać wniosek jaki wpłynął do Rady. Radna Szynkler też nie odezwała się. Nie rozumiem dlaczego odwołanie radnego Olszewskiego odbyło się w takim pośpiechu.
Lubię to! 16
Rodzic
RodzicSylwek31 stycznia o 14:40
Czy taki przykład powinienem dawać nauczyciel swoim uczniom? Myślę że nie bo teraz uczeń też może zrobić co chce a zapytany o powód ? Przemilczeć lub powiedzieć że oczekuje więcej kultury i godności. ....na autorytet trzeba sobie zapracować !!!
Lubię to! 12
Rodzic
RodzicRodzic31 stycznia o 15:03
Pawlinow też jest nauczycielem. Przykład jaki daje na sesji jest żenujący.
Lubię to! 13
Katolik
Katolik30 stycznia o 00:44
My katolicy, moim zdaniem , mamy teraz cały obraz sytuacji. Ja jestem zły . Oburza mnie takie postępowanie Rady Miejskiej. Należało przedstawić zarzuty wobec radnego Olszewskiego. Powiedzieć jasno i wyrażnie, co mu się zarzuca. Powiedzieć, kto złożył wniosek o odwołanie radnego Radny i my mamy prawo wiedzieć o wszystkim co się dzieje. Ja tak widzę demokrację..
Lubię to! 11
chrześcijanin, nie - katolik
chrześcijanin, nie - katolikKatolik30 stycznia o 20:05
A my, protestanci, mamy inne zdanie. Ja jestem dobry!
Lubię to! 1
Do chrześcijanin, nie katolik
Do chrześcijanin, nie katolikchrześcijanin, nie - katolik30 stycznia o 20:55
Powiedz kogo to obchodzi,że wy protestanci macie inne zdanie. My katolicy mamy takie jak wyżej.
Lubię to! 5
Q
Qchrześcijanin, nie - katolik30 stycznia o 21:19
wolność wyznania i wolność zdania-macie prawo mieć inne, ja mam swoje, własne i jest mi z nim dobrze-zgadzam się z Katolikiem
Lubię to! 8
Uczciwy
Uczciwy30 stycznia o 00:38
Ja jak coś obiecam staram się dotrzymać słowa. Taka powinność uczciwego człowieka . Za takiego się uważam. Zastanawiam się, co mam myśleć o osobach , które dużo obiecują a mało robią ?
Lubię to! 10
Wyborca
Wyborca29 stycznia o 18:25
Ja też jestem klientem pewnego banku. Zrezygnuję z jego usług, bo nie chcę by pewna radna zajmowała się moimi sprawami. Kiedyś bardzo lubiłem tę radną. Teraz jestem nią rozczarowany. Też złożę rezygnację z usług tego banku i powiem dyrekcji dlaczego.
Lubię to! 13
Gazeta
Gazeta29 stycznia o 13:21
A gdzie jest P. Koluszko z P.Mikołajskim i z P.Hońdo teraz popierają działania rządzących ? czy już im nie zależy co i jak jest robione w Jaworze? a może poprrostu jest im wstyd że wcześniej wszystko mierzył i krytykowali że jest źle robione a teraz nawet nie mają co bo nic się nie robi heh .
Lubię to! 18
GW
GWGazeta29 stycznia o 18:23
Dokładnie, czyżby nagle wszystko było OK ze stawem i alejkami w parku? Dlaczego teraz nie przychodzą na sesje i komisje w tej sprawie?
Lubię to! 15
Alicja
Alicja29 stycznia o 13:08
To może teraz my wyborcy zrobimy referendum o odwołanie tej rady?
Lubię to! 22
Ola
Ola29 stycznia o 12:31
Bardzo dobrze ,że został zamieszczony materiał z wypowiedzią Bandera.
To mnie przekonuje jaka jest jakość radnych z tego klubu.
Lubię to! 20
tak to wygląda
tak to wygląda29 stycznia o 12:24
PO i SLD głosowali tajnie bo udają że to nie oni głosowali za odwołaniem Olszewskiego , po prostu brak im odwagi , A jak nie potrafią myśleć samodzielnie to pytam dlaczego jeszcze są radnymi , my mówimy że to ich należałoby odwołać
Lubię to! 16
Reklama
klient banku
klient banku29 stycznia o 12:21
Jestem klientem jednego z lokalnych banków, ale mocno zastanawiam się nad rezygnacją i przejściem do innego, bo nie mam ochoty być obsługiwana przez pracownika, który na zewnątrz zaburza międzyludzkie relacje z obecnymi i potencjalnymi klientami, kierując się dyskryminacją polityczną. Staram się unikać obsługi przez tego pracownika, ale to nie jest rozwiązanie. Chyba zrezygnuję z tego banku i złożę na ręce dyrektora przyczynę rezygnacji.
Lubię to! 18
Do klient banku
Do klient bankuklient banku29 stycznia o 18:27
Popieram ja też tak zrobię !!!!!
Lubię to! 11
#
#klient banku30 stycznia o 09:27
no to cześć i czapka na drogę. Zabieraj te swoje 15zł i przenoś się do PISowskiego SKOKu .
Lubię to! 1
do #
do ##30 stycznia o 09:36
nie 15zł, tylko środki na koncie, obroty, lokaty, kredyty, itp.-czyli wszystkie produkty, z których utrzymuje się ten bank, i nie ze względu na PIS
Lubię to! 7
!!!!
!!!!klient banku30 stycznia o 09:34
rany Boskie , nawet nie wiesz cz to jest lokalny bank !!! No i jeszcze te barany tobie lajkują .
Lubię to! 3
w obronie
w obronie29 stycznia o 11:58
wiadome że opozycja na pewno nie głosowała za odwołaniem Olszewskiego , brawo radny Kowalczyk który z ramienia opozycji stanął w obronie radnego Olszewskiego i z całą mocą powiedział o działaniach podejmowanych przez Olszewskiego
Lubię to! 20
xxx
xxxw obronie29 stycznia o 18:43
A co ten Olszewski wielkiego zrobił ,pobawił się z dziećmi swojej ulicy .
Lubię to! 2
kogut
kogutxxx29 stycznia o 19:45
Co ty piszesz XXX.
Lubię to! 6
Do xxx
Do xxxxxx29 stycznia o 19:46
Jesteś z koalicji Bery ?
Lubię to! 9
Linka
Linkaxxx31 stycznia o 00:26
Każde działanie jest dobre. Nie chodzi o zabawę z dziećmi, ale to że potrafił współpracować aby coś zrobić, uatrakcyjnić nasze miasto
Lubię to! 2
Kim lepiej być
Kim lepiej byćxxx31 stycznia o 00:39
Mądra wypowiedź radnego Kowalczyka. Wie z doświadczenia, że nie wszystkim w smak także jego aktywność. Praca z młodzieżą, zmiany nazw ulic, interpelacje... Oby więcej takich aktywnych radnych, działających w naszym imieniu.
Lubię to! 7
jaworzanka
jaworzanka29 stycznia o 11:55
dlaczego PO i SLD zrobili tajne głosowanie nad odwołaniem Olszewskiego,?? czy to była tak ważna sprawa że wymagała tajnego głosowania ?? czyżby wstydzili się tego jak głosowali?? , a my i tak wiemy jak oni głosowali i niech nie liczą na nasze głosy przy kolejnych wyborach. Wstyd żeby w ten sposób karać radnego Olszewskiego za to że chce dbać o swoich wyborców , a nie tylko robić pod dyktando burmistrza . Za co wobec tego biorą diety radnego ???
Lubię to! 16
meg
megjaworzanka31 stycznia o 10:06
taki tryb przewiduje ustawa.
Lubię to! 0
Tabaluga
Tabalugameg1 lutego o 15:39Edytowany
Test raz dwa źółć
Lubię to! 0
Adrian
Adrian29 stycznia o 11:12
Demokracja w wykonaniu platformy i sld.Szkoda,że tajne głosowanie,ale wiadomo kto jest w tym klubiku.
Lubię to! 12
tajemnica poliszynera
tajemnica poliszyneraAdrian29 stycznia o 11:13
wystarczy policzyć liczbę głosów za odwołaniem i wszystko będzie jasne
Lubię to! 15
obserwator miejski
obserwator miejski29 stycznia o 10:41
Panie Grzesiu, lepiej późno niż wcale. Niedługo się jeszcze inni poznają na zdolnościach "naszego panującego". A pan Bander przynajmniej będzie zachwalał wszystko, jak do tej pory. A mieszkańcy czekają na remont Zamku Piastowskiego, darmową komunikację, nową kaplicę na Cmentarzu Komunalnym, remont basenu w parku, halę widowiskową, fontannę boisko przy Gimnazjum nr 1, itp., itp.
Lubię to! 18
jaworzanin
jaworzanin29 stycznia o 10:29
Grzesiu ,jeżeli zdecydowałeś się na udział w koalicji to powinieneś wiedzieć jakie są tego konsekwencje. Jeżeli chciałeś być taki samodzielny to nie trzeba było się łasić i przyjmować funkcji vice przewodniczącego. Zrozum ,że nie można być trochę w koalicji , i czerpać z tego tytułu profity ,i trochę w opozycji. Powinieneś się sam na coś zdecydować , bo teraz zdecydowali za ciebie.
Lubię to! 8
piotr Stawiarski
piotr Stawiarski29 stycznia o 10:02
Radni Klubu Razem złożyli o odwołanie Grzegorza Olszewskiego z funkcji wiceprzewodniczącego Rady Miasta bez uzasadnienia. Prosze odpowiedzieć jaki był prawdziwy powód tego odwołania ? Ja tu czegoś nie rozumiem radny pan Olszewski który działa na rzecz swoich wyborców jak żaden inny radny zostaje odwołany. Czyżby osoba pana Olszewskiego była zagrożeniem dla rządzących . wydaje mi się że nie .Takich radnych jak pan Grzegorz potrzeba więcej w naszym mieście a nie radnych którzy tylko przed kamerami potrafią się lansować.
Lubię to! 15
kto tak rządzi?
kto tak rządzi?29 stycznia o 07:39
dla mnie to już nie demokracja
Lubię to! 13
Już wiem
Już wiem29 stycznia o 06:48
No właśnie! Przecież Olszewski udzielił wywiadu dla was! Tu cię mamy bucuś! Zaszkodziło? I trzeba było chłopa wywalić! Zabolało? Prawdą w twarz
Lubię to! 9
uwolniony
uwolnionyJuż wiem29 stycznia o 08:33
mam nadzieję, że teraz będzie często udzielał wywiadów i opowie o wielu rzeczach, które leżały mu na sercu
Lubię to! 11
hmm
hmmuwolniony29 stycznia o 08:41
pewnie byłby dobry z niego świadek
Lubię to! 9
Leoncio jest ciepły ?
Leoncio jest ciepły ?29 stycznia o 02:00
wybrana ciocia Leoncia jest czynna czy bierna ? a jak tam miłostki Leoncia z Monique ? jest żywo ? dalej rzuca mięsem ? botoks czy brylantyna ? tpisy bywają ? w kamienicy czy biurze ?
Lubię to! 11
aj
ajLeoncio jest ciepły ?29 stycznia o 08:10
Ten wpis nadaje się do prokuratury !
Lubię to! 0
wyluzuj
wyluzujaj29 stycznia o 08:19
człowieku wyluzuj, no chyba że utożsamiasz się z którąś z postaci, bo tak jest u ciebie-ale na to już prokuratura nie pomoże
Lubię to! 6
odlot
odlotaj29 stycznia o 08:22
i zamierzasz pozywać wszystkie wpisy, które będą kojarzyły ci się z tobą?
Lubię to! 8
ale numer
ale numeraj29 stycznia o 08:23
serio nazywasz się Leoncio?
Lubię to! 8
bajka
bajkaaj29 stycznia o 14:18
Przychodzi Eduardo do prokuratora: Panie prokuratorze, wnoszę o ukaranie Ajpi, bo napisał o życiu i zachowaniu Leoncia. Prokurator na to: Dlaczego uważa się Pan za Leoncia?
Lubię to! 9
Reklama
bolo
bolo29 stycznia o 01:21
Marcin Wolski satyryk pisowski tak się zwrócił do opozycji "przegraliście wybory to morda w kubeł" Czy trzeba coś dodawać?
Lubię to! 1
jaworzanin
jaworzaninbolo29 stycznia o 11:59
Fajnie, że przynajmniej szczerze piszesz jakie masz podejście do tematu i jak traktujesz nas jaworzan.
Lubię to! 11
bolo
bolojaworzanin1 lutego o 21:29
Jeszcze raz zapytam-czym się tak zasłużył Olszewski, że wylewacie krokodyle łzy nad byłym vice? Konkrety proszę.Przypuszczam że z braku argumentów nastąpi następny atak.
Lubię to! 2
Franek do bolo
Franek do bolobolo1 lutego o 23:16
Co zrobił Olszewski ? Mnie reprezentował ! Na niego głosowałem. Dlatego chcę wiedzieć, dlaczego został odwołany w tajnym głosowaniu, bez podania przyczyny. Jako wyborca domagam się tego. Obiecywała nam obecna władza ( Bera i jego radni ) ,że wszystko będzie jawne. Teraz tego się domagam.
Lubię to! 4
bolo
boloFranek do bolo2 lutego o 12:04
"Co zrobił Olszewski ? Mnie reprezentował !" Argument który zwala z nóg. Szacun.
Lubię to! 1
Mirek
Mirek29 stycznia o 00:40
Usunęli Olszewskiego bo wyrastał na najpoważniejszego kandydata na burmistrza.
Lubię to! 17
wolność słowa
wolność słowaMirek29 stycznia o 01:12
Przed sesją udzielił wywiadu dla Wiadomości24 odsłaniając kulisy władz, a później w dniu sesji dostał wniosek o odwołanie.
Lubię to! 16
:)
:)wolność słowa29 stycznia o 07:37
no to teraz będzie częściej udzielał wywiadów, aż wszyscy poznają PRAWDĘ
Lubię to! 13
bolo
boloMirek1 lutego o 11:11
Czym to Olszewski się tak zasłużył? Chyba tylko tym że był"koniem trojańskim" pisu w tej radzie.Zapomniał że nie kala się własnego gniazda i dzięki komu był vice.
Lubię to! 1
olo
olobolo1 lutego o 11:33
zależy co uważasz za kalanie "własnego" gniazda. a może to "gniazgo" źle i niewłaściwie się zachowywało a tych co śmieli przed takim traktowaniem się wzbraniać surowo karało?
Lubię to! 4
do bolo
do bolobolo1 lutego o 11:43
bolo jak masz wypisywać takie bzdury, to lepiej wyciągnij wtyczkę od komputera z gniazdka, żeby cię nie korciło. Jakiego pisu? Co ma Olszewski do pisu? Komitet burmistrza to nie jego gniazdo, bo on jest radnym Wspólnej Przyszłości, a radnym został dzięki wyborcom, a nie wskazaniu żadnego szefa partii...
Lubię to! 6
masakra
masakrabolo1 lutego o 11:44
bolo-za komuny SB-ecy też tak mówili, jak ktoś odwały się powiedzieć prawdę, lub mieć własne zdanie
Lubię to! 6
demokracja
demokracjabolo1 lutego o 12:11
w sejmie też się kłócą, mają odmienne zdania, ba nawet ostro te zdania manifestują, ale nikogo za własne zdanie nie odwołują
Lubię to! 6
mentalność Kalego
mentalność Kalegobolo1 lutego o 13:44
radnej Szynkler za hejtowanie ze służbowego komputera starosta też nie zwolnił, choć miał taka możliwość
Lubię to! 5
jeśli to prawda
jeśli to prawdabolo1 lutego o 14:02
jeżeli to prawda,że radna Szynkler w czasie pracy bawi się w hejtowaniem, to nie ulega wątpliwości , że ma za mało obowiązków w pracy i należy dołożyć jej obowiązków , albo zmniejszyć etat do 1/2 . Albo po prostu zwolnić z pracy bo służbowy komputer jest do pracy a nie do hejtowania, Wydaje mi się , że gdyby burmistrz Bera wiedział, że opozycyjna radna hejtuje ze służbowego komputera to zwoliłby ją z dziką roszkoszą.
Lubię to! 4
Berek
Berek29 stycznia o 00:13
Nabieram obrzydzenia jak patrzę na to
Lubię to! 20
M. R.
M. R.29 stycznia o 00:04
Niesmaczne to wszystko. Dzieci dobrały się do władz
Lubię to! 21
Jaworzanin
Jaworzanin29 stycznia o 00:01
Mam pytanie do Pana Oślaka. Patrzycie się jak przysłowiowy szpak w p ... . Gdzie rozum?
Lubię to! 20
wo
woJaworzanin29 stycznia o 03:15
On wie co się tam dzieje?
Lubię to! 15
Jaworzanin
Jaworzanin28 stycznia o 23:59
Mam pytanie do Jankowskiego? Czy Pan potrafi samodzielnie myśleć?
Lubię to! 20
lol
lolJaworzanin29 stycznia o 07:34
żeby katolik tak postępował...
Lubię to! 3
zenek
zeneklol29 stycznia o 12:00
To nie katolik.
Lubię to! 10
Zawiedziona
Zawiedziona28 stycznia o 23:12
Panie Bander a myślałam że będzie Pan naszym radnym a Panu tylko chodziło o stołek przewodniczącego bo to co Pan nam obiecał ........trudno jest zaufać radnym co nie potrafią walczyć dla nas wyborców. Więcej Pokory mniej Pychy bo karma wraca i tego Panu i Pana kolegom z rady SZCZERZE ŻYCZYMY !!!!!!
Lubię to! 23
Po
Po28 stycznia o 22:44
To kpina a nie rada !!! P. Przewodniczący mówi o godności , kulturze i szacunku a gdzie szacunek dla wyborców? ??!!!! Dla Jaworzan ? Jeszcze trochę i nie będzie Pan mógł spojrzeć w lustro i wielu ludziom w oczy , czy warto? ????
Lubię to! 27
wyborca
wyborca28 stycznia o 22:12
pytam za co odwołali P.Olszewskiego z viceprzewodniczącego? Czy za to że miał własne zdanie i nie głosował tak jak każe burmistrz Bera ? Panie radny Olszewski SZACUNEK dla Pana, ma Pan głosy mojej rodziny w następnych wyborach.Taki radny jest nam potrzebny co o nas dba . Niech się pan tymi co Pana odwołali nie przejmuje ,bo ludzie którzy ślepo postępują i działają tylko pod czyjeś dyktando wcześniej czy póżniej żle kończą
Lubię to! 15
Ciitka
Ciitka28 stycznia o 22:06
Ciocia E.B. jest niesamowita :-) jawor teraz wstanie z kolan, paranoja
Lubię to! 16
?
?Ciitka28 stycznia o 22:36
czy krystyna ostapiuk jest ciocią EB?
Lubię to! 4
ciiiikawe
ciiiikaweCiitka2 lutego o 13:15
która to taka niesamowita osoba i czym sie tak zasłuzyła?
Lubię to! 2
Reklama
Irmina
Irmina28 stycznia o 21:53
Ja też chcę wiedzieć kto podpisał wniosek o odwołanie radnego Olszewskiego. My wyborcy mamy prawo to wiedzieć.
Lubię to! 18
Dorota
Dorota28 stycznia o 21:49
Kto podpisał wniosek o odwołanie Grzegorza Olszewskiego? Radni czytają portal, więc proszę tych którzy złożyli wniosek o odwołanie żeby mieli cywilną odwagę i pod tym komentarzem wymienili swoje nazwiska.
Lubię to! 18
Wiesław
WiesławDorota28 stycznia o 22:02
Kto podpisał wniosek o odwołanie Olszewskiego nie wiadomo, ale wiadomo, że Bandera na jego miejsce zgłosił Iwański.
Lubię to! 19
Wyborca
Wyborca28 stycznia o 21:49
To jeden wielki skandal. Moim zdaniem powinno odbyć się referendum by odwołać tą Radę i burmistrza Berę.
Lubię to! 18
KRYSTYNA
KRYSTYNA28 stycznia o 21:33
BRAWO!!!!! JAWOR TERAZ WSTANIE Z KOLAN! POWODZENIA!!!
Lubię to! 3
Jadźka
JadźkaKRYSTYNA28 stycznia o 21:38
Ha ha ha
Lubię to! 15

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.