Logo Jawor24h.pl
Reklama
Get Adobe Flash Player. Embedded with the help of embed-swf.org.
Przyjdź do Salonu Play w Jaworze

Ferie zimowe w gminie Wądroże Wielkie

Podczas tegorocznych ferii w gminie Wądroże Wielkie odbywają się zajęcia przeznaczone dla dzieci i młodzieży. Sprawdź, co przygotowano dla najmłodszych.

Zdjęcie ilustracyjne fot. wroclaw.pl

Zajęcia dla dzieci i młodzieży odbędą się w:

  • Świetlicy wiejskiej w Granowicach zorganizowane przez Grupę Odnowy Wsi w Granowicach przy współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Wądrożu Wielkim w okresie od 21 lutego do 23 lutego br.
  • Świetlicy wiejskiej w Jenkowie zorganizowane przez Grupę Odnowy Wsi w Jenkowie przy współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Wądrożu Wielkim w okresie od 20 lutego do 25 lutego br.
  •  Świetlicy wiejskiej w Gądkowie odbywają się zajęcia opiekuńczo – wychowawcze zorganizowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych 16 i 21 lutego br.
  • Świetlicy środowiskowej w Wądrożu Wielkim odbywają się zajęcia opiekuńczo – wychowawcze zorganizowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych 14 i 22 lutego br.
  • Gimnazjum w Budziszowie Wielkim w okresie od 13 do 16 lutego odbywają się zajęcia sportowe, kółko szachowe, zajęcia w pracowni informatycznej oraz piknik historyczny.
  • Gminnej Bibliotece Publicznej w Wądrożu Wielkim w okresie od 20 do 24 lutego odbędą się zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci i młodzieży. Ponadto 21 lutego br. w świetlicy wiejskiej w Budziszowie Wielkim od godz. 12 również będą prowadzone zajęcia literacko-plastyczne. Oprócz powyższych zajęć, można korzystać z czytelni od poniedziałku do piątku
Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.