Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Edukacyjnie we Wrocławskim Humanitarium

W piątek, 10 listopada 2017r., klasy IIA i IIIA z Gimnazjum w Męcince udały się na wycieczkę do Humanitarium we Wrocławiu.

Fot. Materiał prasowy © materiał prasowy

Uczniowie przybyli w godzinach porannych do Ogrodu doświadczeń, gdzie następnie podzielili się na trzy grupy w celu sprawnego zwiedzania Humanitarium. Młodzież mogła przeprowadzić sekcję serca, rozwiązać wiele łamigłówek oraz przyjrzeć się bliżej każdej energii odnawialnej z osobna. Po wysiłku umysłowym nadszedł czas na odpoczynek. W tym celu przejechali z Ogrodów Doświadczeń na Bielany, gdzie udali się na seans w kinie Helios na film ,,Ponad wszystko''.

Z uśmiechem na ustach gimnazjaliści powrócili po wszystkich piątkowych atrakcjach do Męcinki.

Grażyna Puciato

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.