Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Dzień Śliwki w przedszkolu

21 września br. w Przedszkolu w Piotrowicach obchodzono „DZIEŃ ŚLIWKI”. W tym roku szkolnym w kalendarzu imprez przedszkola zaplanowane są święta owoców i warzyw. Wszystko to za sprawą innowacji pedagogicznej pn. „ Kulinarne przedszkole”.

Fot. Materiał prasowy © materiał prasowy

Śliwki tego dnia królowały od samego rana. Postanowiliśmy również uczcić ten owoc, przychodząc w ubraniach koloru fioletowego, żółtego lub granatowego. Po zapoznaniu się z rodzajem przyniesionych śliwek, omówieniu walorów zdrowotnych dzieci nauczyły się piosenki „ Śliwka robaczywa”. Były wiersze oraz prace plastyczne, ale największą atrakcją dla dzieci było przygotowanie śliwkowych pyszności. Każda grupa z pomocą pań przygotowała ciasto ze śliwkami, które po upieczeniu na drugi dzień zniknęło z talerzyków w mgnieniu oka. Wiadomo, że to, co zrobimy sami zawsze smakuje najlepiej.

Dzień Śliwki upłynął w atmosferze radości, uśmiechu, zabawy i nauki.

Monika Malinowska

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.