Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Dzień Pizzy w Kulinarnym Przedszkolu w Piotrowicach

Tym razem dzieci z Kulinarnego Przedszkola w Piotrowicach zamieniły się w „Kucharzy kuchni Włoskiej”, a stołówka w wielką pizzerie.

Fot. materiały prasowe / Gmina Męcinka © Materiały prasowe / Gmina Męcinka

Po śniadaniu przedszkolaki tarły ser, kroiły paprykę, szynkę oraz cebulę. Następnie wszyscy z wielkim zaangażowaniem wałkowali i nakładali kolejne produkty na ciasto. Gdy wszystko było już gotowe, włączyliśmy piekarnik i z niecierpliwością czekaliśmy na ich upieczenie. Wreszcie nadeszła oczekiwana przez wszystkich chwila – poczęstunek.

Dzieci z apetytem próbowały własnoręcznie przygotowanej pizzy. Cały dzień upłynął nam w miłej i radosnej atmosferze. Dzięki tej imprezie poznaliśmy historię pizzy, kraj, z którego pochodzi oraz dowiedzieliśmy się, że własnoręcznie zrobiona pizza jest o wiele zdrowsza i smaczniejsza. Zajęcia sfinansowane zostały z budżetu Gminy Męcinka.

Autor: Monika Malinowska

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Maks
Maks10 lutego o 13:37
Nie ma to jak promować zdrową żywność w szkole.
Lubię to! 1
Maks
Maks10 lutego o 12:11
To się nazywa promocja zdrowego żywienia
Lubię to! 0
Hejnał
Hejnał9 lutego o 20:08
Ogolnie Mecinka rozwija sie, ciagle wladze cos robia, dzieje sie. Pozytywnie
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.